18-letni syn Elona Muska zmienił płeć i po raz pierwszy pojawił się publicznie w postaci kobiety

25 września 2022 16:49
18-letni syn Elona Muska zmienił płeć i po raz pierwszy pojawił się publicznie w postaci kobiety фото

Jeden z synów założyciela Tesli i SpaceX, Elona Muska, Xaviera, spełnił swoje stare marzenie i zmienił płeć.

18-letni syn Tesli i założyciela SpaceX Elona Muska, Xavier Alexander Musk, osiągnął to, do czego dąży od tak dawna.

Facet zmienił płeć i porzucił imię swojego słynnego ojca. Xavier jest teraz kobietą transpłciową o imieniu Vivienne Jena Wilson.

Pewnego dnia Vivienne w swoim nowym ciele dostała się w soczewki paparazzi w Santa Monica, gdzie przyjechała teslą. Na spacer córka Muska wybrała styl casual – brązowy T-shirt z żółtym wzorem, czarne spodnie dresowe i trampki.

Vivienne Jena Wilson

Zauważ, że w czerwcu okazało się, że Vivian oficjalnie przyjęła nazwisko panieńskie swojej matki, Justine Wilson, a także otrzymała zgodę Sądu Najwyższego Hrabstwa Los Angeles na zmianę nazwiska, pisze DailyMail.

Vivian urodziła się jako biologiczny mężczyzna, ale w kwietniu złożyła dokumenty niezbędne do zmiany płci i nazwiska z Xavier Alexander Musk na Vivian Jenna Wilson.

W dokumentach wskazała, że ​​przejście było motywowane faktem, że „nie mieszka już ze swoim biologicznym ojcem i nie chce być z nim w żaden sposób kojarzona”.

Zauważ, że Xavier jest jednym z pary bliźniaków Elona Muska ze swojej pierwszej żony, kanadyjskiej pisarki Justine Wilson. Para była razem od 2000 do 2008 roku. Oprócz bliźniaków Xaviera i Griffina byli małżonkowie mają również trojaczki Kai, Saxon, Damian. Dawni kochankowie mieli również syna Nevadę, ich pierwsze dziecko, które zmarło 10 tygodni po urodzeniu.


Podobne wiadomości: