Już od 28,10 zł za godzinę i możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem - Biedronka poszukuje pracowników sezonowych

21 maja 2024 13:13
Już od 28,10 zł za godzinę i możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem - Biedronka poszukuje pracowników sezonowych фото
Zdjęcie - pracawbiedronce.pl

Biedronka ogłosiła rozpoczęcie przygotowań swoich sklepów w obszarach turystycznych na sezon letni. Dlatego sieć aktywnie prowadzi rekrutację kandydatów do pracy na morzu i w górach.

„Sieć Biedronka już ósmy rok z rzędu oferuje swoim pracownikom możliwość pracy w popularnych miejscowościach turystycznych” – mówią przedstawiciele firmy.

Warunki i zarobki

Stawka godzinowa dla nowych pracowników zaczyna się od 28,10 zł brutto. W niektórych lokalizacjach pracownicy otrzymują także zakwaterowanie i wyżywienie. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni w czerwcu. Rekrutacja odbywa się poprzez specjalną stronę internetową.

„Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają także stali pracownicy Biedronki, którzy mogą pracować w obszarach turystycznych w jednym ze sklepów sezonowych. Oprócz standardowego wynagrodzenia mogą liczyć na premię w postaci premii miesięcznej zależnej od wyników sklepu, a także premię wakacyjną – zaznaczyli przedstawiciele Biedronki.

Według nich „dla tych, którzy w lipcu i sierpniu będą pracować jako sprzedawcy w sklepach zlokalizowanych na terenach turystycznych, będzie to aż 600 zł brutto miesięcznie” i będzie wypłacane zarówno pracownikom stałym, jak i tym zatrudnionym na wakacje.

„W niektórych przypadkach Biedronka gwarantuje także pracownikom zakwaterowanie lub opłaca podróż i wyżywienie. Praca sezonowa w miejscowościach turystycznych dostępna jest od połowy czerwca do końca sierpnia” – dodali przedstawiciele sieci.


Podobne wiadomości: