Teraz możesz wypłacić pieniądze z karty w Biedronce

18 sierpnia 2023 13:41
Teraz możesz wypłacić pieniądze z karty w Biedronce фото

Teraz każdy sklep Biedronka stał się bezprowizyjnym bankomatem, bo podczas zakupów można w nim wypłacić gotówkę. I to w bardzo prosty sposób.

Usługa „Płać kartą i systemem” umożliwia wypłatę gotówki przy dokonywaniu zakupów. Ta opcja jest już dostępna dla posiadaczy kart Visa, m.in. przy płatnościach zbliżeniowych, a także przy płatnościach smartfonem w 2000 sklepach Biedronka. Usługa może być świadczona również przez klientów posiadających plastikową kartę Mastercard.

Jak korzystać z usługi

Ta opcja jest dostępna dla zakupów w sklepach Biedronka opłacanych kartą Visa lub Mastercard. Wypłata gotówki jest już możliwa przy zakupach powyżej 1 zł, jednak w kasie sklepu musi znajdować się odpowiednia ilość gotówki. Płacąc za zakupy kartą, smartwatchem lub smartfonem, musisz poinformować kasjera o zamiarze wypłaty pieniędzy.

W ramach usługi możliwa jest również wypłata kwoty będącej wielokrotnością 50 zł, ale nie więcej niż 300 zł (tj. 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł i 300 zł). Z usługi można korzystać kilka razy dziennie. Usługa nie jest dostępna w kasach samoobsługowych.

Biedronka nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z usługi, a wszelkie opłaty pobiera wyłącznie bank wydający kartę.


Podobne wiadomości: