Elon Musk kontra Mark Zuckerberg zmierzą się w Oktagonie w Las Vegas

23 czerwca 2023 15:35
Elon Musk kontra Mark Zuckerberg zmierzą się w Oktagonie w Las Vegas фото

Miliarder Elon Musk wyzwał innego miliardera, Marka Zuckerberga, do walki po tym, jak ujawniono, że Meta przygotowuje rywala dla sieci społecznościowej Twitter.

Po tym, jak Elon Musk napisał na Twitterze, że jest „gotowy do walki w klatce” z Zuckerbergiem, dyrektor generalny Meta szybko odpowiedział, publikując zrzut ekranu tweeta Muska z podpisem „wyślij mi lokalizację”. Musk z kolei odpowiedział krótko i jasno: „Las Vegas, Octagon”.

Jeśli dokonamy pobieżnej analizy możliwej walki między dwoma miliarderami, zobaczymy, co następuje: 51-letni Musk ma przewagę nad Zuckerbergiem pod względem masy. Jednocześnie powiedział, że brał udział w „prawdziwie brutalnych walkach ulicznych”, kiedy dorastał w RPA.

39-letni Zuckerberg niedawno wygrał turniej jiu-jitsu. We wrześniu ubiegłego roku poinformowano, że Zuckerberg zaczął trenować mieszane sztuki walki (MMA), a trener nazwał go „cichym zabójcą” na ringu. Zuckerberg twierdzi również, że niedawno ukończył Murph Challenge w mniej niż 40 minut. To wyzwanie obejmuje bieg na milę, 100 podciągnięć, 200 pompek i 300 przysiadów, a następnie bieg na milę.

Najwyraźniej możliwe starcie Musk-Zuckerberg może być jedną z najbardziej spektakularnych walk wszechczasów.

Porównanie formy fizycznej Elona Muska i Marka Zuckerberga

Musk dodał, że zamierza po prostu położyć się na swoim przeciwniku i nic nie robić. Biorąc pod uwagę kondycję fizyczną pretendentów, wygląda to na dobry plan walki.


Podobne wiadomości: