Dziewczyna przyłapała swojego ukochanego na oglądaniu OnlyFans i zemściła się na nim w oryginalny sposób

9 kwietnia 2023 00:35
Dziewczyna przyłapała swojego ukochanego na oglądaniu OnlyFans i zemściła się na nim w oryginalny sposób фото

Gwiazda OnlyFans, Beth Feith, pomogła zemścić się na byłym chłopaku dziewczyny po tym, jak przyłapała go na wydawaniu tysięcy dolarów na kanały z treściami dla dorosłych.

Jak podaje dailystar.co.uk, latem 2022 roku Brytyjka Stephanie Jane zapytała swojego chłopaka, czy mogliby wspólnie stworzyć OnlyFans, aby zarabiać pieniądze. Jednak w odpowiedzi otrzymała głośne „nie”.

„Ten pierwszy nalegał:„ Nie chcę, aby moja dziewczyna była w Internecie. ”Potem powiedziałem, że wszystko jest w porządku i szanuję twoje granice” - wspomina.

Jednak pewnego dnia wzięła laptopa ukochanego i zobaczyła, że ​​wybraniec ma setki subskrypcji treści dla dorosłych w OnlyFans, za które wydaje dużo pieniędzy - kilka tysięcy dolarów:

„Szczerze mówiąc, podwójne standardy trochę uderzyły mnie w twarz. Kiedy powiedział, że nie mogę tego zrobić, a potem poszedł gdzie indziej”.

Chłopak, który pracował jako kierownik, obiecał Stephanie wakacje, ale w ostatniej chwili powiedział, że nie może. Dziewczyna była przekonana, że ​​winne temu są konta OnlyFans i dlatego nie miał pieniędzy na odpoczynek.

Wściekła zwróciła się do Beth Feith, z którą facet był podpisany, i wpadli na genialny plan. Stephanie powiedziała swojemu chłopakowi, że wyjechała na weekend, żeby spędzić czas z dziewczynami, ale tak naprawdę poszła do Beth.

"Zarezerwowaliśmy mały wspólny weekend i tak się dowiedział - prawdopodobnie zajrzał na jej stronę, kiedy byliśmy razem. To były wspaniałe wakacje - bardzo się zżyłem z kilkoma dziewczynami" - wspomina.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję chłopaka Jane. Powiedziała, że ​​kiedy ona i Beth „zrelaksowały się” i wyemitowały to w sieci, mężczyzna natychmiast do niej zadzwonił.

„Powiedział:„ O mój Boże, tak się cieszę, że ją poznałeś – jest naprawdę gorąca. Myślę, że powinniśmy to zrobić razem - czy mógłbyś umówić się na trójkąt?" - powiedziała dziewczyna.

Jednak jego desperacka próba spełzła na niczym. Stephanie zablokowała go i usunęła jego numer.

Ze swojej strony Beth pamiętała, jak zgodziła się wziąć udział w zemście.

„Przeczytałem wiadomość i pomyślałem:„ O mój Boże, to szaleństwo ”. Zwykle nie słyszy się o ludziach, którzy faktycznie dowiedzieli się, że ich partnerzy zarejestrowali się w OnlyFans, a także o kwocie, którą na to wydali. To był szok. To skłoniło mnie do przyłączenia się do planu zemsty" - wyznała.

Teraz Jane i Fiit są najlepszymi przyjaciółmi. Jadą razem na wakacje. A Stephanie „w końcu utworzyła swoje konto OnlyFans”.


Podobne wiadomości: