Warner Bros zbliża się do zawarcia umowy na serial telewizyjny o Harrym Potterze online

5 kwietnia 2023 23:11
Warner Bros zbliża się do zawarcia umowy na serial telewizyjny o Harrym Potterze online фото

Warner Bros. Discovery Inc. jest bliski zawarcia umowy na nowy serial telewizyjny oparty na Harrym Potterze, najlepiej sprzedających się książkach dla młodzieży, według Bloomberg.

Każdy sezon serialu będzie oparty na jednej z siedmiu książek JK Rowling, powiedzieli ludzie, którzy prosili o zachowanie anonimowości, ponieważ umowa nie została ogłoszona, co sugeruje lata świeżej taryfy z popularnych historii.

Firma ma nadzieję, że serial może być kamieniem węgielnym nowej strategii przesyłania strumieniowego, która zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu przez rodzica HBO, Warner Bros. Dyrektor generalny tej firmy, David Zaslav, i szef HBO Casey Bloys pracowali nad przekonaniem Rowling do wyprodukowania nowa seria, ale umowa nie została sfinalizowana.

Seria pozwoliłaby scenarzystom zagłębić się w świat książek Rowling, z których wiele ma ponad 500 stron. Warner Bros. wcześniej przekształcił każdą z siedmiu książek w hit filmowy, którego kulminacją był dwuczęściowy film oparty na ostatniej części.

Rzecznik Warner Bros. odmówił komentarza.


Podobne wiadomości: