«Piraci z Karaibów 6» z Jenną Ortegą i Johnnym Deppem w nowym zwiastunie

31 stycznia 2024 10:05
«Piraci z Karaibów 6» z Jenną Ortegą i Johnnym Deppem w nowym zwiastunie фото

Nowy teledysk do długo oczekiwanego filmu „Piraci z Karaibów 6” trwa nieco ponad minutę. W tym czasie w filmie udało się pokazać zarówno Johnny'ego Deppa, który powrócił do wizerunku Jacka Sparrowa, jak i aktorkę Jennę Ortegę w nowej roli.

Oprócz tych dwóch aktorów w teledysku pokazali także Keirę Knightley i Orlando Blooma, ponownie grających Elizabeth Swann i Willa Turnera. Do nowej części powrócił także Davy Jones w roli głównego antagonisty. Sam film nosił tytuł „Piraci z Karaibów 6: Poza horyzontem”.

Jednakże zwiastun jest dziełem fanów. Został udostępniony przez YouTubera KH Studio. Autor zebrał materiały wideo z fragmentów poprzednich „Piratów z Karaibów”, a także z kilku innych filmów. Jak zauważył YouTuber, chętnie zobaczyłby w nowej części serii popularną obecnie aktorkę Jennę Ortegę. Warto zaznaczyć, że na razie oficjalnie niewiele wiadomo na temat filmu „Piraci z Karaibów 6”. Nie jest jasne, czy aktor Johnny Depp powróci do filmu w roli Kapitana Jacka Sparrowa. Firma Walt Disney i producenci nie mogą jeszcze dać jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jednak wielu fanów serii ma nadzieję na powrót Deppa.

Film „Piraci z Karaibów 5”, będący obecnie ostatnią częścią serii, miał premierę w 2017 roku. Od tego czasu widzowie z niecierpliwością czekają na premierę Piratów z Karaibów 6, która nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty premiery.


Podobne wiadomości: