Johnny Depp rozwija własną markę ciemnego rumu karaibskiego

20 marca 2024 15:25
Johnny Depp rozwija własną markę ciemnego rumu karaibskiego фото

Projekt etykiety nie jest jeszcze gotowy, ale wiadomo, że znajdą się na niej projekty wzorowane na tatuażach aktora.

Jak podaje Daily Mail, projekt jest w intensywnej fazie rozwoju. Wskazano również, że produkt będzie „autentyczny” – zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu.

Projekt etykiety nie jest jeszcze gotowy, ale wiadomo, że ozdobią ją rysunki powtarzające tatuaże aktora. W szczególności na etykiecie znajdą się trzy serca, symbolizujące jego związek z byłą dziewczyną Deppa, Vanessą Paradis, a także jego miłość do ich wspólnych dzieci, Jacka i Lily-Rose Depp. Ponadto na etykiecie rumu będzie widniała czaszka i skrzyżowane kości, nawiązujące do roli Kapitana Jacka Sparrowa w serii przygodowej Piraci z Karaibów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy planowana jest premiera marki. Jednak najwyraźniej jego popularność jest zapewniona dzięki dużej rzeszy fanów Deppa.

Przypomnijmy, że Johnny Depp i jego druga żona Amber Heard pobrali się w 2015 roku, a trzy lata później rozstali się po tym, jak aktorka oskarżyła gwiazdę Piratów z Karaibów o przemoc domową. Następnie ich konflikt doprowadził do bitwy prawnej.

W 2022 roku sąd uznał Heard za winną zniesławienia i nakazał jej zapłacić byłemu mężowi 10,3 mln dolarów. Depp w pozwie wzajemnym musiał zapłacić aktorce 2 mln dolarów. W rezultacie artyści doszli do porozumienia, na mocy którego Heard zapłaci Depp tylko 1 milion dolarów, które aktor przekaże na cele charytatywne.


Podobne wiadomości: