Pierwsza rola Johnny'ego Deppa jest przerażająca

7 lutego 2023 18:17
Pierwsza rola Johnnyego Deppa jest przerażająca фото

To jest dzisiejszy Johnny Depp - główny kapitan Hollywood. Dawno, dawno temu aspirujący aktor musiał uczestniczyć w projekcie, który nie był dla niego najprzyjemniejszy.

Depp miał 21 lat, kiedy został zaproszony do zagrania w filmie Koszmar z ulicy Wiązów. Grał faceta o imieniu Glen - kolegę z klasy i pasję głównego bohatera. Szczególnie żałował przystojnego mężczyzny o gęstych włosach, ponieważ Freddy Krueger zabił go pierwszy.

Zasypiając bohater Deppa nie zauważa ręki z ogromnymi żelaznymi pazurami, która ma go chwycić. Seryjny maniak w pasiastym swetrze w ciągu kilku sekund zmienia przystojnego Glena w krwawą miazgę. Pomimo faktu, że postać Deppa nie miała zbyt wiele czasu ekranowego, rola Glena w filmie Wace'a Cravena z 1984 roku stała się dla Deppa swego rodzaju odskocznią.

Dwa lata później zagra u boku Olivera Stone'a w filmie Pluton, a cztery lata później w musicalu Cry-Baby, po którym Deppa pozna cały świat. Warto zauważyć, że powróci do Koszmaru z ulicy Wiązów. W filmie z 1991 roku Deppa można zobaczyć w reklamie telewizyjnej grającego samego siebie.


Podobne wiadomości: