Festiwal Piwa odbędzie się w dniach 23-25 ​​marca w Warszawie

22 marca 2023 21:50
Festiwal Piwa odbędzie się w dniach 23-25 ​​marca w Warszawie фото

Warszawskie Święto Piwa odbędzie się w dniach 23-25 ​​marca 2023 roku na Stadionie Legii. W poprzednim festiwalu, który odbył się jesienią, wzięło udział 17 tysięcy osób. Teraz organizatorzy liczą na jeszcze więcej osób i szykują nową rozrywkę.

Stadion Legii będzie posiadał: Strefę Nowego Browaru na parterze, automaty do gier i piłkarzyki, salę mistrzowską na pierwszym piętrze, a w samym sercu festiwalu na drugim piętrze scenę z prelekcjami i wyżywieniem oraz inne Gry.

Przed wejściem na stadion znajdować się będzie sauna fińska ze strefą relaksu oraz liczne rozrywki, które do rozpoczęcia festiwalu pozostaną tajemnicą. Na ulicy jak zwykle będzie co jeść. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ 17 wyselekcjonowanych food trucków będzie serwować dania z całego świata, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety.

Jako zupełną nowość XV Festiwal Piwa prezentuje STR - Strefę Jarmarku Rzemieślniczego. – Można powiedzieć, że jest to nowa marka, którą chcemy rozwijać pod skrzydłami festiwalu – wyjaśnia jeden z organizatorów.

Festiwal odbędzie się na Stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3 od 23 do 25 marca. Bilety na wydarzenie kosztują od 20 zł.


Podobne wiadomości: