Prezydent Warszawy nagrał w pociągu wideo z dziewczyną spóźnioną na zajęcia, żeby nauczyciel jej nie skarcił

17 marca 2023 16:50
Prezydent Warszawy nagrał w pociągu wideo z dziewczyną spóźnioną na zajęcia, żeby nauczyciel jej nie skarcił фото

W poniedziałek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oficjalnie otworzył dwie nowe linie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) łączące miasto Piaseczno z Warszawą – S4 i S40. Pociągi tych linii kursują od niedzieli, wszystkie bilety Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM) są ważne.

Trzaskowski pojechał pociągiem z Piaseczna do centrum Warszawy w towarzystwie kilku urzędników, ale podróż niespodziewanie przeciągnęła się i zajęła 35 minut z powodu siły wyższej na torach.

Obecność burmistrza stolicy w pociągu wykorzystali uczniowie i studenci, którzy z powodu opóźnienia nie mieli czasu na punktualne zajęcia. Trzaskowski osobiście napisał do nich notatki odciążające. Jedna z uczennic nakręciła film, w którym wraz z burmistrzem przeprasza swoją nauczycielkę niemieckiego.

@ktotomajdza Filmik z prezydentem!! #foryoupage #dlaciebie #viral #foryou #skm #s40 #rafałtrzaskowski ♬ dźwięk oryginalny - majdża

„Bardzo nam przykro, proszę o usprawiedliwienie nas. Potwierdzam, że jesteśmy w pociągu o 10:20” – mówi Trzaskowski w nagraniu, które później umieścił na swoim profilu na Instagramie. Dziewczyna, która nagrała wideo, umieściła je również na tiktoku - iw ciągu jednego dnia zyskała milion wyświetleń (a teraz jest ich prawie cztery miliony).

Z komentarzy pod nagraniem wynika, że ​​nauczycielka niemieckiego wybaczyła uczennicy jej nieobecność.


Podobne wiadomości: