Nie wierz w to, ale ma 64 lata: gdzie zniknął Herkules z lat 90

24 stycznia 2023 10:25
Nie wierz w to, ale ma 64 lata: gdzie zniknął Herkules z lat 90 фото

Kevin Sorbo stał się powszechnie znany dzięki roli Herkulesa w serii filmów i seriali telewizyjnych o mitycznym superbohaterze.

W serialach i filmach jest usuwany nawet teraz - wiekowy, ale wciąż bystry artysta.

Ponadto artysta zainteresował się reżyserią. Wykonuje głównie zdjęcia, w których główni bohaterowie nabierają wiary, gdyż sam od wielu lat jest chrześcijaninem. „Cud we wschodnim Teksasie” i „Bóg nie umarł” stały się jego najpopularniejszymi utworami.

Artysta opowiada o swoim życiu w sieciach społecznościowych. Lojalni fani uważnie śledzą jego publikacje, a sam Sorbo szczerze dzieli się z nimi wiadomościami.

Serial The Amazing Journeys of Hercules był kręcony w Nowej Zelandii w latach 1995-1999. Herkulesa w wykonaniu Kevina Sorbo w autorskim czytaniu mitów starożytnej Grecji widzowie dowiedzieli się jednak znacznie wcześniej – w filmach „Herkules i Amazonki”, „Herkules i zaginione królestwo”, „Herkules i krąg ognia”, „Herkules w królestwie umarłych”, „Herkules i labirynt Minotaura.

Kevin Sorbo „odwiedził” także w serialu „Xena – wojownicza księżniczka”, a na dubbingu kreskówki „Herkules i Xena: Bitwa o Olimp” w 1998 roku poznał swoją żonę, Sama Jenkinsa, matkę jego trojga dzieci . Hercules nie zakończył swojej kariery: od 2000 do 2005 roku grał rolę kapitana Hunta w serialu science fiction Andromeda.


Podobne wiadomości: