Razem od 5 lat. Historia miłosna Lionela Messiego i jego żony Antonelli Roccuzzo

20 grudnia 2022 18:44
Razem od 5 lat. Historia miłosna Lionela Messiego i jego żony Antonelli Roccuzzo фото

Będąc jeszcze dzieckiem, w wieku 5 lat piłkarz powiedział, że ta konkretna dziewczyna zostanie jego żoną.

W ostatnich latach Lionel Messi stał się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, zgromadził ogromną armię fanów. Ale kto był głównym wsparciem Messiego przez te wszystkie lata i jest nim do dziś?

«Ta dziewczyna zostanie moją żoną»

Antonella Roccuzzo jest kuzynką najlepszego przyjaciela Lionela. Będąc jeszcze dzieckiem, w wieku 5 lat piłkarz powiedział, że ta konkretna dziewczyna zostanie jego żoną.

W tym czasie mieszkali w sąsiedztwie, często spacerowali razem i pisali do siebie słodkie notatki. Jednak wkrótce Antonella i Lionel musieli się rozstać. Kiedy Messi skończył 13 lat, jego ojciec postanowił przenieść się z miasta Rosario do Barcelony. Relacje między nastolatkami praktycznie ustały.

Rozstanie i nowe spotkanie

Przez kilka lat Mesjasz i Roccuzzo żyli osobno. Ukończyła szkołę średnią, wstąpiła na uniwersytet, zaczęła aktywnie prowadzić sieci społecznościowe i chciała zostać dietetykiem. Miała też młodego mężczyznę. Lionel też nie stał w miejscu. Był aktywnie zaangażowany w piłkę nożną, a gdy miał 19 lat, dowiedział się o romansie sportowca z 14-letnią modelką. Jednak związek nie trwał długo, a nową kochanką młodego mężczyzny była modelka magazynu Playboy Luciana Salazar. Rodzice Messiego nie pochwalali wyboru syna, a ten romans szybko się skończył.

Antonella miała wyjść za mąż za swojego chłopaka, ale jej plany uległy zmianie, gdy jej przyjacielowi przydarzyła się tragedia, gdy wychodził ze sklepu, został potrącony przez motocyklistę. Dwa dni po incydencie Mesjasz i Roccuzzo spotkali się, piłkarz chciał wesprzeć kolegę z dzieciństwa. Od tego dnia młodzi ludzie praktycznie się nie rozstali, a ich związek zaczął się szybko rozwijać. Po pewnym czasie kochankowie stali się znani na całym świecie.

Duża rodzina

2 listopada 2012 Roccuzzo i Messi mieli syna Thiago. W kwietniu 2015 roku piłkarz potwierdził, że ich rodzina ponownie oczekuje uzupełnienia. Wkrótce było dwoje dzieci: para miała syna, Mateo. A 30 czerwca 2017 roku Lionel Messi zalegalizował stosunki z Antonellą. Ich ślub odbył się w mieście Rosario. Wydarzenie miało luksusowy charakter, w uroczystości wzięło udział 250 gości, wśród których były gwiazdy światowego futbolu i inne osobistości. W październiku 2017 roku para ogłosiła, że ​​spodziewają się dziecka. W marcu 2018 roku Messi i jego żona mieli trzeciego spadkobiercę, który otrzymał imię Ciro.

Antonella regularnie pokazuje zdjęcia z mężem i dziećmi w sieciach społecznościowych, uczestniczy w meczach piłki nożnej, w których bierze udział Messi.

Podczas gry w Barcelonie zawodnik zdobył 35 trofeów – 10 zwycięstw w mistrzostwach, 7 pucharów Hiszpanii, 4 Ligi Mistrzów, 3 klubowe mistrzostwa świata, 3 Superpuchary Europy i 8 Superpucharów Hiszpanii. Ponadto Messi rozegrał 778 oficjalnych meczów dla katalońskiego klubu, strzelił 672 gole i zanotował 305 asyst.


Podobne wiadomości: