Do Zeromatu możesz wrzucić pustą puszkę po Pepsi, a w zamian otrzymasz dwa nowe napoje gratis

1 kwietnia 2024 14:21
Do Zeromatu możesz wrzucić pustą puszkę po Pepsi, a w zamian otrzymasz dwa nowe napoje gratis фото
Zdjęcie - portalspozywczy.pl

Przekształceniu Pepsi Max w Pepsi Zero Cukru towarzyszy specjalna promocja. W centrum Warszawy, przy Rondzie ONZ, powstała przestrzeń dostępna dla wszystkich miłośników marki. Jest Zeromat, czyli automat z napojami Pepsi Zero Cukru. Jego pomysł jest prosty: dorzuć pustą puszkę Pepsi Max (0,33 l) i zdobądź dwie nowe puszki Pepsi Zero Cukru.

To pierwszy tego typu automat marki, w którym możesz oddać puste opakowanie produktu, a w zamian otrzymasz dwa darmowe „pełnowymiarowe” napoje. Z Zeromatu można korzystać do 13 kwietnia.

Instrukcje

  1. Kliknij ekran dotykowy i aktywuj urządzenie.
  2. Odczytaj kod kreskowy za pomocą skanera w chwili, gdy wokół niego zapali się światło.
  3. Po odczytaniu kodu kreskowego należy umieścić pustą puszkę w otworze, w którym powinien włączyć się przenośnik taśmowy i to właśnie na nim puszka powinna automatycznie zagłębić się. Nie wrzucaj puszki do urządzenia.
  4. Gdy puszka zostanie przyjęta, po prawej stronie ekranu powinna pojawić się liczba puszek, które włożysz do maszyny.
  5. Pełne puszki Pepsi Zero Sugar należy wówczas rozmieścić po prawej stronie „pod lodówką”.

Pepsi przechodzi największy od 14 lat rebranding. Od początku roku na półkach sklepowych pojawiają się markowe napoje w odświeżonych wzorach. Logo umieszczone na produktach podkreśla „nowoczesny i kultowy” styl Pepsi.
W ramach ujednolicenia nazw marek, które ma na celu wprowadzenie przejrzystości w portfolio produktowym firmy, Pepsi Max została zastąpiona przez Pepsi Zero Cukru. Oprócz nowej nazwy i identyfikacji wizualnej napój zachował tę samą recepturę.


Podobne wiadomości: