Demi Moore zakończyła karierę filmową dla chorego Bruce'a Willisa: co myśli żona aktora

1 maja 2023 17:25
Demi Moore zakończyła karierę filmową dla chorego Brucea Willisa: co myśli żona aktora фото

Jeszcze zanim u Bruce'a zdiagnozowano demencję, zgromadził wokół siebie wszystkie ukochane kobiety, które teraz są mu szczególnie bliskie.

Amerykańscy aktorzy Bruce Willis i Demi Moore nie są razem od 1998 roku (choć oficjalnie rozwiedli się dopiero w 2000 roku), ale ich para nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych w Hollywood. Relację między artystami rzeczywiście można nazwać niesamowitą – Die Hard jest żonaty z brytyjską modelką Emmą Heming od 14 lat, ale Moore nadal mieszka w jego domu.

Co więcej: Demi Moore, Bruce Willis, Emma Heming i pięć córek na trzy (trzy od Moore'a, dwie od Heminga) to jedna wielka rodzina. Nic dziwnego, że wszyscy zbliżyli się jeszcze bardziej, gdy okazało się, że aktor jest śmiertelnie chory.

Rok temu ogłosił koniec kariery, powołując się na postępującą chorobę. Ale dopiero w lutym tego roku okazało się, że Willis cierpi na rzadką, mało zbadaną formę demencji - czołowo-skroniową. Od tego czasu życie jego ukochanych kobiet kręci się wokół niego.

RadarOnline donosi, że Moore porzuciła nawet karierę aktorską dla swojego byłego męża. Informator podkreśla, że ​​Demi jest gotowa zrobić wszystko, by Bruce był szczęśliwy w ostatnich latach życia i bardzo pomaga Emmie.

„Emma jest wdzięczna, że ​​Demi jest u jej boku. Było jej niesamowicie trudno poradzić sobie z opieką nad Brucem, ich dwiema małymi córkami i żalem, który odczuwa. Więc nie, Demi nie depcze jej po piętach. aby upewnić się, że wszystkie święta, urodziny i spotkania będą obchodzone tak świątecznie, jak to tylko możliwe” – powiedział tabloid cytowany przez informatora.

Podkreśla też, że choroba Willisa nie jest kwestią ostatnich dwóch lat - jego rodzina od dawna stara się zrozumieć, co się dzieje z aktorem. To prawda, że ​​kiedy poznali ostateczną diagnozę, zaakceptowanie jej zajęło im trochę czasu. "Zajęło lata, aby uzyskać odpowiedzi na to, co dzieje się z Bruce'em, i miesiące, zanim rodzina zaakceptowała jego diagnozę. To była bardzo długa droga. Nie będzie łatwiej, ale są wdzięczni, że mają siebie nawzajem" notuje źródło.


Podobne wiadomości: