Żona cierpiącego na demencję Bruce'a Willisa poprosiła dziennikarzy, aby nie krzyczeli na jej chorego męża

6 marca 2023 17:11
Żona cierpiącego na demencję Brucea Willisa poprosiła dziennikarzy, aby nie krzyczeli na jej chorego męża фото

Żona amerykańskiego aktora Bruce'a Willisa, brytyjska aktorka Emma Heming, zwróciła się do reporterów po opublikowaniu zdjęć z ukrytej kamery aktora cierpiącego na demencję na spacerze.

Heming opublikowała wiadomość 4 marca na Instagramie.

«Jeśli opiekujesz się osobą z demencją, wiesz, jak trudno jest po prostu wyprowadzić ją na zewnątrz i bezpiecznie chodzić, nawet po to, by napić się kawy. Widzę nagłówki i filmy, na których mój mąż pije kawę z przyjaciółmi, którzy mu pomogli ”- powiedziała. Ona - Chodzi o fotografów i kamerzystów, którzy próbują zrobić zdjęcie mojemu mężowi - po prostu zostaw go w spokoju. Wiem, że to twoja praca, ale daj mu przestrzeń. Proszę nie krzyczeć na mojego męża, nie pytaj go, jak się ma w interesach ani nic. Nie krzycz na niego.»

Mimo choroby Bruce ma przyjaciół, z którymi ostatnio wybrał się na spacer, podczas którego został przyłapany przez paparazzi.

spacer Bruce'a Willisa

Bruce miał na sobie zwykłe tenisówki, czarne spodnie od dresu i szary sweter na czarnej koszulce. Na główce „twardego orzecha” można było zauważyć lekką czapkę. Pomimo tego, że w pobliżu było dwóch kolegów, zachowywał się powściągliwie: nie patrzył w kamerę, próbował się odwrócić i był wyraźnie niezadowolony, że nie pozwolono mu odpocząć w spokoju.

 

 


Podobne wiadomości: