Uber w Polsce zaprasza kobiety do pracy: obiecuje więcej pieniędzy i elastyczne godziny pracy

2 marca 2023 21:29
Uber w Polsce zaprasza kobiety do pracy: obiecuje więcej pieniędzy i elastyczne godziny pracy фото

Uber uruchomił w Polsce program „Women Drivers”, aby zachęcić kobiety do podejmowania pracy jako kierowca.

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz zgodnie z prawem przedstawić zaświadczenie o niekaralności oraz wyniki szeregu kontroli. Jednak koszt nabycia prawa jazdy i samochodu często stanowi barierę wejścia dla wielu osób, dlatego w ramach programu Women Drivers Uber pokryje koszty licencjonowania taksówek dla pierwszych 100 kobiet, które przystąpią do programu.

Pierwszym 30 kobietom wypłacona zostanie również dodatkowa kaucja oraz koszt wynajmu samochodu.

Według Ubera Women Drivers oferuje elastyczne godziny pracy, które uwzględniają opiekę nad dziećmi lub inne ważne obowiązki. Mówiąc o bezpieczeństwie, firma przypomina, że ​​aplikacja posiada niedawno wprowadzoną funkcję „Women Rider Preference”, która pozwala na przyjmowanie zamówień wyłącznie od pasażerek.

Warto zauważyć, że w ramach „Women Drivers” Uber łączy kandydatów z rzetelnymi partnerami, u których można wynająć samochód. Firma pokryje koszt samochodu w pierwszym tygodniu, więc możesz zarabiać od samego początku.

Co ważne, program skierowany jest nie tylko do Polek – dotyczy również tych kobiet, które niedawno przeprowadziły się do Polski i szukają pracy.


Podobne wiadomości: