Wokalista Aerosmith, Steven Tyler, został oskarżony o napaść seksualną na nieletnią

2 stycznia 2023 04:56
Wokalista Aerosmith, Steven Tyler, został oskarżony o napaść seksualną na nieletnią фото

Amerykanka Julia Holcomb złożyła pozew, w którym oskarżyła wokalistę amerykańskiego zespołu Aerosmith Stevena Tylera o wykorzystywanie seksualne i przymusową aborcję.

Poinformował o tym 29 grudnia portal Rolling Stone, powołując się na dokumenty sądowe, którymi dysponował redakcja.

Należy zauważyć, że mówimy o wydarzeniach, które miały miejsce w 1973 roku. Holcomb stanął przed sądem w Los Angeles po tym, jak stan Kalifornia zniósł przedawnienie zarzutów o napaść na tle seksualnym.

Julia Holcomb powiedziała, że ​​poznała artystę na jednym z jego koncertów, po czym zaprosił ją do swojego pokoju. Amerykanka twierdzi, że ostrzegła artystkę, że jest nieletnia.

Wkrótce 25-letnia piosenkarka przekonała matkę, by oddała mu opiekę nad córką, po czym zaczęli mieszkać razem. Ich związek trwał trzy lata.

Holcomb podkreśliła, że ​​„była bezsilna, by oprzeć się władzy, sławie i znaczącym możliwościom finansowym Tylera, który przekonał ją, że jest między nimi„ romantyczny romans ”.

Po tym, jak Holcomb zaszła w ciążę w wieku 17 lat, artystka rzekomo zmusiła ją do aborcji, grożąc wycofaniem wsparcia finansowego, jeśli odmówi.

Stephen Tyler nie skomentował jeszcze zarzutów, ale w swoich wspomnieniach wcześniej opisał związek z nieletnią dziewczyną jako związek romantyczny.


Podobne wiadomości: