«Tolkien przewraca się w grobie» - Elon Musk skrytykował serial «Władca Pierścieni»

11 września 2022 15:17
«Tolkien przewraca się w grobie» - Elon Musk skrytykował serial «Władca Pierścieni» фото

Amerykański biznesmen Elon Musk ostro skrytykował serial „Władca pierścieni: Pierścienie władzy” oparty na książkach Johna Tolkiena.

„Tolkien przewraca się w grobie” – napisał na Twitterze Musk.

„Wszystkie męskie postacie w serialu są albo tchórzami, albo palantami, albo wszystkimi naraz. Tylko Galadriela jest odważna, mądra i dobra” – dodał.

Musk nie jest jedynym, który negatywnie ocenił serię. Fani uniwersum Władcy Pierścieni skrytykowali go za nudną fabułę, słabą obsadę i nijakie postacie.

Seria The Lord of the Rings: Rings of Power ma obecnie ocenę 6,8 na 10 na IMDb.

„Rings of Power” zadebiutował na Amazon Prime Video 2 września. Według streamingu, premierowe odcinki były w stanie przyciągnąć 25 milionów widzów na całym świecie.

Serial opowie historię, która miała miejsce na długo przed wydarzeniami opisanymi w powieści Johna Tolkiena „Władca Pierścieni” i pokazaną w filmowej trylogii Petera Jacksona o tym samym tytule, a także dotknie tworzenia pierścieni mocy i Przebiegły plan Saurona podporządkowania wszystkich narodów Śródziemia.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy” rozpoczął się 2 września. Pierwsze dwa odcinki zostały już wydane, które ogólnie spotkały się z ciepłym przyjęciem przez krytyków.


Podobne wiadomości: