W Warszawie gospodyni nie może eksmitować lokatorów, bo zorganizowali w domu schronisko dla zwierząt

6 sierpnia 2022 20:01
W Warszawie gospodyni nie może eksmitować lokatorów, bo zorganizowali w domu schronisko dla zwierząt фото

W Warszawie pewna kobieta wynajęła swój dom, a lokatorzy zamienili go na tymczasowe schronisko dla zwierząt. Gospodyni dowiedziała się o tym po natknięciu się w Internecie na zdjęcia kotów i psów w jej domu. Teraz nie może eksmitować lokatorów z powodu umowy.

The.warsaw2 zgłasza to.

Kobieta wynajęła swój dom na warszawskim Waverze w listopadzie ubiegłego roku, podpisała kontrakt na pięć lat i wyjechała do Szwajcarii. Kiedy w lutym przyjechała do Warszawy po swoje rzeczy, lokatorzy wpuścili ją tylko do piwnicy. Wtedy gospodyni zaczęła się martwić i zaczęła szukać informacji w Internecie. Odkryła więc, że pod jej warszawskim adresem jest tymczasowe schronisko dla zwierząt. Na swojej stronie na Facebooku znalazła zdjęcia kotów w zlewie, na kanapie i gdzie indziej. Według sąsiadów w domu jest co najmniej dziesięć zwierząt. Oprócz kotów mieszkają tam również psy.

Podłogi i meble w domu są zniszczone. Kobieta wypowiedziała umowę ze skutkiem natychmiastowym i zatrudniła prawników, którzy zażądali wyprowadzki lokatorów. Ci ostatni nie uznają jednak wypowiedzenia umowy za ważne i ich zdaniem mają prawo do dalszego zamieszkania w domu.


Podobne wiadomości: