Elon Musk wyznał swoją miłość Kanadzie

2 sierpnia 2023 15:38
Elon Musk wyznał swoją miłość Kanadzie фото

Na swoim twitterowym blogu 52-letni Elon Musk zamieścił kontrowersyjny wpis. Na zdjęciu miliarder pokazał koszulkę z deklaracją miłości do Kanady („I love Kanada”). Część listów jednak zakrył, zostawiając wulgarny napis o zamiłowaniu do seksu analnego („love anal”).

Nie można z całą pewnością stwierdzić, czy Musk zrobił to celowo. Ale subskrybenci są pewni, że biznesmen celowo zacisnął kurtkę w ten sposób. Kiedy wszyscy zaczęli żartować, Musk zareagował: „Wow, cieszę się, że tak wielu ludzi też kocha Kanadę”.

Dlaczego Musk wyznał miłość do Kanady

Przypomnijmy, że Musk urodził się w Afryce Południowej, ale został obywatelem Kanady, podobnie jak jego matka May. Biznesmen przeniósł się do Kanady w 1989 roku, aby studiować na Queen's Ontario University. Dopiero po dwóch latach mieszkania w Kanadzie wyjechał do Stanów Zjednoczonych.

Elon Musk z mamą

Matka Muska ma dwa tytuły magisterskie z dietetyki. Zbudowała udaną karierę jako dietetyk w RPA, kontynuując pracę po przeprowadzce do Kanady. Praca jako dietetyk pomogła May zarobić pieniądze, gdy miała problemy w branży modelek.

Jednak bieda nie ominęła Mei. Po rozwodzie było jej bardzo ciężko: „Po rozwodzie musiałam utrzymać trójkę dzieci, bez pomocy byłego męża. Bieda zmusza do ciężkiej pracy. Pamiętam płacz, gdy jedno z moich dzieci rozlało mleko. Płakałam, bo nie mogłam tego dnia kupić więcej mleka”.


Podobne wiadomości: