Mark Zuckerberg przygotowuje się do walki z Elonem Muskiem z gwiazdami UFC

14 lipca 2023 19:37
Mark Zuckerberg przygotowuje się do walki z Elonem Muskiem z gwiazdami UFC фото

Mark Zuckerberg wyraźnie poważnie myśli o swojej potencjalnej walce z Elonem Muskiem. Ostatnio opublikował kilka zdjęć i potwierdził, że trenuje z gwiazdami UFC.

Israel Adesanya i Alex Volkanovski zaczęli trenować Marka Zuckerberga. W trójkę robili sobie zdjęcia po treningu, a szef Meta* wcale nie wygląda na podręcznikowego informatyka. Wykazuje się stalowym abs, dobrą masą mięśniową i niskim procentem tłuszczu podskórnego.

Oprócz prasy 39-letni Zuckerberg ma dobrze rozwinięte mięśnie piersiowe, delty, biceps i triceps.

Adesanya był pod wrażeniem miliardera, mówiąc, że z Markiem nie należy żartować - bardzo poważnie traktuje przygotowania do walki.

Włoski rząd zwrócił się nawet do Marka Zuckerberga z propozycją walki z Elonem Muskiem w rzymskim Koloseum. Jednak samo Koloseum stwierdziło, że pojedynek Muska i Zuckerberga w amfiteatrze jest niemożliwy.

Wcześniej Elon Musk przyjął propozycję trenowania z Georgesem St-Pierre, legendarną postacią mieszanych sztuk walki, trzykrotnym mistrzem UFC. Zamieścił także zdjęcie z Georgesem St-Pierrem, trenerem brazylijskiego jiu-jitsu Johnem Danacherem i czarnym pasem jiu-jitsu Lexem Friedmanem.

Według Dana White'a walka Marka Zuckerberga z Elonem Muskiem przyniesie trzy razy więcej pieniędzy niż historyczna walka McGregora z Mayweatherem. Dodał, że walka będzie najchętniej oglądaną w historii.


Podobne wiadomości: