Brak widoku, tylko dźwięk: organizator koncertu The Weeknd w Warszawie sprzedaje bilety na miejsca za kulisami

8 marca 2023 22:39
Brak widoku, tylko dźwięk: organizator koncertu The Weeknd w Warszawie sprzedaje bilety na miejsca za kulisami фото

9 sierpnia w Warszawie odbędzie się koncert słynnego kanadyjskiego muzyka The Weeknd, który wystąpi na Stadionie Narodowym.

Po pomyślnym wyprzedaniu wszystkich biletów (choć nie można ich nazwać tanimi – średnio ceny oscylują w okolicach 1,4-1,5 tys. zł), organizator imprezy, agencja Live Nation, wystawił na sprzedaż pulę dodatkowych biletów. To oferta dla tych, którzy również chcieliby przyjechać na koncert „światowych gwiazd”, ale nie stać ich na standardową cenę. Ceny nowego basenu wahają się od 221 zł do ponad 1,6 tys. zł.

Okazuje się jednak, że wszystkie te bilety są na miejsca za kulisami – z opcją „bez obrazu – tylko dźwięk”. Oznacza to, że ci, którzy chcą, mogą tylko słuchać The Weeknd, a sam program, który jest kluczowy, nie będzie widoczny. Za bilet podstawowy z tą opcją trzeba zapłacić 221-251 zł. Droższe bilety kolekcjonerskie.

Podobna oferta Live Nation wywołała konsternację wśród użytkowników mediów społecznościowych, niektórzy nie traktują jej poważnie i traktują opcję biletu budżetowego bardziej jako kpinę niż miły gest.


Podobne wiadomości: