Popularność zyskuje nowa operacja - zastrzyki w sutki, aby stale wystawały

4 lutego 2023 09:37
Popularność zyskuje nowa operacja - zastrzyki w sutki, aby stale wystawały фото

W jednym z odcinków Seksu w wielkim mieście Samantha przed pójściem na randkę założyła specjalne osłonki na sutki, żeby było widać przez strój, na którym stoją. Mówią, że to kręci mężczyzn. Oczywiście zrobiła furorę wśród facetów, aw intymnej chwili po cichu usunęła swoich asystentów.

Tak więc, aby obejść się bez zbędnych ruchów, w Ameryce zyskuje na popularności procedura - zastrzyki kwasu hialuronowego w sutki.

W rzeczywistości hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Jennifer Aniston, Kendall Jenner, Rita Ora, które uwielbiają chodzić w cienkich T-shirtach, jedwabnych koszulach i mini-topach bez lnu, bardzo lubią tę podstępną sztuczkę. A żeby ich piersi wyglądały seksownie, udają się do kosmetologów, którzy w ciągu jednej sesji (15-20 minut) pomagają „doprowadzić” sutki do stanu pełnej gotowości bojowej.


Aby powiększyć sutki, aby zawsze były elastyczne i bardziej widoczne, lekarze stosują wypełniacze objętościowe na bazie kwasu hialuronowego. Nawiasem mówiąc, wynik utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy. Tutaj wszystko jest indywidualne - dla kogoś hialuron może szybko się rozpuścić, dla kogoś dzieje się to wolniej.


Istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań do iniekcyjnej korekcji brodawek sutkowych: ciąża i laktacja, a także ostre stany zapalne (np. otwarte rany) w okolicy, w którą będziemy wstrzykiwać hialuron.


Podobne wiadomości: