Jak teraz wyglądają aktorzy słynnego serialu «Przyjaciele»

10 stycznia 2023 04:26
Jak teraz wyglądają aktorzy słynnego serialu «Przyjaciele» фото

Pierwszy odcinek serialu został wydany w 1994 roku, po 29 latach niektórzy aktorzy prawie się nie zmienili, podczas gdy inni bardzo się zestarzeli. Powodem obu jest styl życia.

Sitcom «Przyjaciele» o życiu sześciu przyjaciół. Uznany za jeden z najlepszych seriali komediowych w historii amerykańskiej telewizji i stał się jednym z najbardziej znanych projektów lat 90.

Jennifer Aniston, 53 lata

Jennifer Aniston w 1994 i 2023 roku

Aktorka wygląda o 20 lat młodziej niż wskazuje na to jej prawdziwy wiek. Ale to nie szczęście ani dobre geny, ale wynik żmudnej pracy nad sobą.

Aby wyglądać młodo, Jennifer Aniston śpi co najmniej 8 godzin, stara się unikać stresu, przestrzega prawidłowego odżywiania i aktywnie uprawia sport.

Mateusz Perry, 53 lata

Mateusz Perry w 1994 i 2023 roku

Rówieśnik Aniston, Matthew Perry, jest jej antypodem. Jego wygląd odzwierciedlał konsekwencje alkoholizmu i używania nielegalnych substancji. Sam aktor mówił o problemach z alkoholem i "substancjami". Kilka lat temu pozbył się nałogu, więc teraz wygląda lepiej niż 10 lat temu. Alkohol stał się przyczyną chorób przewodu pokarmowego. Dlatego po zaprzestaniu picia Matthew Perry jest zmuszony przestrzegać specjalnej diety. Czasami załamuje się i przestaje monitorować odżywianie, co prowadzi do szybkiego przybierania na wadze. Aby schudnąć, Perry uprawia sport, ale oczywiście nie stara się zbytnio.

Courteney Cox, 58

Courteney Cox w 1994 i 2023 roku

Do czasu zakończenia pracy nad rolą Moniki Courteney Cox miała 40 lat. Obawiając się, że nie zostanie odebrana, aktorka skierowała wszystkie swoje wysiłki, aby pozostać młodą i piękną. W osiągnięciu sukcesu pomogło jej połączenie prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej i leków.

Courteney Cox nie przestrzega surowych zakazów żywieniowych i czasem potrafi zafundować sobie coś szkodliwego, ale smacznego. Jest to jednak wyjątek. Zasadą jest spożywanie wystarczającej ilości białek, tłuszczów i błonnika.

Matt LeBlanc, 55 lat

Matt LeBlanc w 1994 i 2023 roku

Aktor nie stara się wyglądać młodziej niż na swój wiek, nie farbuje włosów i nie próbuje w jakiś sposób wpływać na zmarszczki. Ponadto Leblanc preferuje obfite, wysokokaloryczne jedzenie i nie przepada za sportem. Ale według większości fanów Matt Leblanc to imponujący mężczyzna, który nie „przytył”, ale „dojrzał i dojrzał”.

Lisa Kudrow, 59

Lisa Kudrow w 1994 i 2023 roku

Kudrow jest jedyną aktorką w serialu, która w ogóle nie dba o pielęgnację przeciwstarzeniową. Aktorka dba o swoje ciało lepiej niż o twarz. Zamiast fitness gra w tenisa, często pływa w basenie.

Podobnie jak Courteney Cox, Lisa Kudrow nie jest zwolenniczką surowych ograniczeń żywieniowych. Ale łatwiej jej zrezygnować z mięsa niż ze słodyczy. Aby preferencje żywieniowe nie odzwierciedlały się w wadze, Lisa monitoruje wielkość porcji.

David Schwimmer, 56

David Schwimmer w 1994 i 2023 roku

Z męskiej obsady serialu tylko Schwimmer może pochwalić się dobrym zachowaniem. Podobnie jak w przypadku Aniston, dobre dane zewnętrzne to efekt pracy nad sobą.

Mówi się, że David Schwimmer wykorzystuje współczesną kosmologię medyczną. Ale „zdjęcia upiększające” to nie jedyna rzecz, która pomaga aktorowi dobrze wyglądać. Monitoruje swoją dietę, preferując warzywa i owoce morza. Schwimmer nie lubi pracować na siłowni, ale dużo spaceruje. Wszystko razem owocuje.


Podobne wiadomości: