Oferta dnia: zostań dawcą nasienia i otrzymaj do 1600 zł

4 stycznia 2023 22:38
Oferta dnia: zostań dawcą nasienia i otrzymaj do 1600 zł фото

Bank Nasienia Invicta zamieścił w internecie ogłoszenie, w którym oferuje mężczyznom „poszukującym alternatywnych źródeł dochodu i chcącym pomóc” anonimowe zostanie honorowym dawcą nasienia i otrzymanie nagrody w wysokości do 1,6 tys. zł.

Program donacji skierowany jest do wszystkich zdrowych mężczyzn, którzy pomyślnie przejdą badania lekarskie. „Przekażcie swoje geny, aby uszczęśliwić bezpłodne pary, które marzą o potomstwie” – głosi reklama.

Aby zostać dawcą, trzeba spełnić określone warunki: być „odpowiedzialnym, zdrowym” mężczyzną w wieku 18-40 lat, mieć wskaźnik masy ciała w przedziale 17,5-30 oraz posiadać co najmniej wykształcenie zawodowe.

Program dawstwa umożliwi również uczestnikom bezpłatne sprawdzenie jakości nasienia, skorzystanie z bezpłatnych porad psychologicznych.

Proces darowizny obejmuje kilka etapów. Najpierw należy wypełnić ankietę wstępną, a później, jeśli odpowiedź na nią jest pozytywna, zarejestrować się na portalu Medipoint.pl i tam wypełnić kolejną ankietę, tym razem bardziej rozbudowaną.

Po sprawdzeniu ankiety koordynator skontaktuje się z użytkownikiem w ciągu dwóch tygodni w celu umówienia pierwszej osobistej wizyty w Invicta Bank (posiada oddziały w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy i Wrocławiu). Szczegóły dotyczące tego, co będzie się działo w kolejnych etapach programu oraz sposobu odbioru pieniędzy, znajdziesz tutaj.


Podobne wiadomości: