Ceny biletów na koncerty Metalliki w Warszawie zszokowały fanów

3 grudnia 2022 21:34
Ceny biletów na koncerty Metalliki w Warszawie zszokowały fanów фото

Kilka dni temu informowaliśmy, że Metallica przyjedzie do Warszawy z dwoma koncertami na raz – w ramach trasy promującej album „72 pory roku”, którego premiera planowana jest na 2023 rok. W stolicy Polski Metallica wystąpi 5 i 7 lipca 2024 roku na Stadionie Narodowym. Podwójne bilety są już w sprzedaży - fani byli zszokowani cenami.

Wcześniej pisaliśmy, że każdy koncert Metalliki w stolicy będzie miał swoją setlistę, zespół chce zaprezentować „nową, odważną scenografię”. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, fani nie mogli się doczekać rozpoczęcia sprzedaży biletów.
Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży dopiero 20 stycznia 2023 roku, ale już ruszyła przedsprzedaż biletów łączonych na dwa dni koncertowe. Oferowane są w kilku różnych wariantach (pakietach) - oto ceny:

  • Płyta GA – 1235 zł
  • Pakiet Wstępny „Franctic” – 2198 zł
  • Pakiet „Znajdź i zniszcz” – 2598 zł
  • „Jeden” – Zwiększone Doznania – 3998 zł
  • „Ćma w płomień” Snake Pit – 5198 zł
  • Doświadczenie w Snake Pit „Nothing Else Matters” – 14 998 zł

Najdroższy bilet za 15 tys. zł – Snake Pit – zapewni wstęp na oba warszawskie koncerty w tzw. „snake pit”, czyli w miejscu pod i na scenie. Dodatkowo posiadacz takiego biletu jeszcze przed występem zespołu zostanie zaproszony na imprezę z innymi fanami. Metallica zapewni przekąski i napoje. Właściciel Snake Pit będzie miał również okazję zejść za kulisy, spotkać się i porozmawiać z dwoma członkami zespołu, zrobić pamiątkowe zdjęcia, z których jedno jest na scenie z muzykami.
To nie wszystko. Członek ekipy technicznej oprowadzi fana po scenie i zapozna z zawiłościami przygotowań do koncertu. Na koniec wraz z biletem otrzyma dwa plakaty z limitowanej edycji, listę utworów koncertowych z autografem oraz pamiątkowe bilety.

Wysokie ceny wywołały oburzenie w mediach społecznościowych, a komentatorzy ogólnie zgodzili się, że można zapłacić mniej za to doświadczenie. Niektórzy zwracają uwagę, że ze względu na akustykę na Stadionie Narodowym, koncertu można słuchać pod obiektem.


Podobne wiadomości: