Nazwane najbardziej przekonanymi kobieciarzami według znaku zodiaku: nie ominą ich ani jednej spódnicy

27 lipca 2022 13:10
Nazwane najbardziej przekonanymi kobieciarzami według znaku zodiaku: nie ominą ich ani jednej spódnicy фото

Powszechnie przyjmuje się, że wszyscy ludzie podlegają zdradzie w taki czy inny sposób i nie zależy to od horoskopu. Jednak niektóre znaki zodiaku mają przesłanki do bycia błędnymi z różnych powodów.

Oczywiście niekoniecznie wymienione poniżej osoby mają gwarancję, że zdradzą swoją bratnią duszę. Ale znając ich predyspozycje, możesz budować relacje według szczęśliwszego scenariusza.

Baran

Człowiek Barana jest tak porywczy i przyzwyczajony do życia pod wpływem impulsów. Najpierw robi, potem myśli – to o nim. Jeśli rzuca wymowne spojrzenia na przechodzące kobiety, to zdecydowanie nie kontroluje swojego zachowania.

Macho z natury, jeśli jest z tobą, to udało ci się go oczarować. Szkoda, że ​​Baran szybko się nudzi, a jego zbuntowana dusza zaczyna szukać nowych przygód. Zachowanie człowieka Barana tłumaczy się tym, że z natury jest zdobywcą, dlatego za jego pośrednictwem regularnie musi potwierdzać swój status.

Bliźnięta

Ten niespokojny znak zodiaku szuka czegoś nowego i niezwykłego we wszystkim, w tym w związkach. Monotonia zawsze go męczy. Jeśli potrzebuje więcej burzliwych emocji, a odczuwa niezadowolenie z opieszałego obecnego związku, chętnie pozna nowych ludzi, nawet flirtuje.

Dla niego zdrada ma zwykle charakter krótkotrwały epizodyczny, swego rodzaju urozmaicenie nudnej codzienności, więc z łatwością powraca do roli wzorowego męża.

Strzelec

Jasny przedstawiciel żywiołu ognia - Strzelca - jest uważany za najbardziej „wybuchowy” znak zodiaku. Możesz sprowokować go do silnych emocji lub skandalu w zaledwie kilka sekund, a także wywołać ognistą miłość.

Nawet zrównoważony, stabilny Strzelec chce wyglądać na niezależnego dla innych, więc przypadkowe kontakty wydają mu się konieczne, aby zachować wizerunek. Jego znajomi byliby zaskoczeni, gdyby wiedzieli, że za tą maską kryje się zaskakująco wrażliwa i wrażliwa natura.


Podobne wiadomości: