Nazwany najbardziej leniwym znakiem zodiaku: przyciągaj innych bez wstawania z kanapy

27 lipca 2022 13:00
Nazwany najbardziej leniwym znakiem zodiaku: przyciągaj innych bez wstawania z kanapy фото

Leniwi ludzie robią wszystko szybko. Jak najszybciej wyjść z pracy. I robią to z wysoką jakością, aby później tego nie przerabiać.

Astrologowie uważają, że ludzie urodzeni między 20 stycznia a 19 lutego są najbardziej podatni na tę niejednoznaczną cechę charakteru.

Wodnik

Ten znak zodiaku jest uważany za jeden z najbardziej kontrowersyjnych. Rzecz w tym, że rządzą nim dwie planety - Saturn i Uran.

Lenistwo Wodnika jest silne, a jednocześnie dość produktywne, bez względu na to, jak paradoksalnie może to zabrzmieć. Aby uniknąć niepotrzebnego napięcia lub aktywnego działania głowy lub ciała, jest w stanie przejść do skomplikowanych sztuczek, nie krępując się wykorzystywać swoje naturalne talenty dla dobra siebie i swojego lenistwa.

Wodnik dobrze utrzymuje się na powierzchni, dzięki umiejętności osiągania celów w nietypowy, a jednocześnie prosty sposób. Wodnik może dość dobrze spieniężyć swoje hobby, którym zainteresował się pod wpływem lenistwa.

Może być aktywny, zdecydowany i agresywny, ale bez widocznej potrzeby nigdy nie wyda swojej cennej energii. Wśród Wodników prawdziwe drony są rzadkością, wręcz przeciwnie, ciągną innych dosłownie, nie wstając z ulubionej sofy.


Podobne wiadomości: