Nazwany najbardziej aroganckim znakiem zodiaku

27 lipca 2022 12:21
Nazwany najbardziej aroganckim znakiem zodiaku фото

«Spodziewałem się oklasków, ale myślę, że entuzjastyczne milczenie nadaje się również na tę okazję» – cytat Sheldona Coopera z serialu „Teoria wielkiego podrywu” najlepiej pasuje do naszych dzisiejszych bohaterów.

Astrologowie mają tendencję do uważania za najbardziej aroganckich ludzi urodzonych w okresie od 23 sierpnia do 22 września.

Panna

Ten szczery znak zodiaku nie jest pozbawiony pogardy dla społeczeństwa. Posądzenie ich o arogancję jest prawie niemożliwe, Panny prezentują się innym z zupełnie innej strony - powściągliwej i skromnej.

Ale skromność Panny to nic innego jak arogancja w przebraniu. Przedstawiciele tego znaku starają się nie pokazywać, że są dobrze zorientowani w ludziach, zwłaszcza w ich słabościach. Panny są protekcjonalne wobec niedociągnięć innych ludzi, ale nie przegapią szansy na wykorzystanie słabości innych na dłuższą metę. Nawiasem mówiąc, charakterystyczną cechą tego znaku jest długoterminowe planowanie, Panny rozważnie budują swoje życie tak wygodne, jak to tylko możliwe dla siebie i swoich bliskich. Zawsze są pewni, że zasługują na lepsze i prędzej czy później los podniesie ich na kolejny, wyższy stopień.

Arogancja Panny jest fundamentalna, ale niezauważalna dla innych i daleka od pozowania. Tylko bezpośrednie potyczki mogą niemile zaskoczyć tych, którzy są przyzwyczajeni do zupełnie innego obrazu tego niejednoznacznego znaku zodiaku.


Podobne wiadomości: