Każdy, kto skorzysta z BLIKA, może wygrać nagrody – pieniężne i diamenty

17 kwietnia 2024 07:36
Każdy, kto skorzysta z BLIKA, może wygrać nagrody – pieniężne i diamenty фото

15 kwietnia wystartowała kolejna „Blikomania”, popularna loteria polskiego instrumentu płatniczego. Główną nagrodą w tym roku będzie 70 diamentów o wartości 15 tysięcy złotych każdy.

Każdy, kto zapłaci BLIKIEM, może wygrać nagrody w loterii organizowanej przez system płatności. Trwa losowanie czeków na kwoty 200 i 400 zł, 70 diamentów oraz nagrody gwarantowane. Aby wziąć udział w losowaniu należy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej.

Jak uczestniczyć

W loterii może wziąć udział każdy, kto zapłaci BLIKIEM. W tym przypadku wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i dokonać transakcji rejestracyjnej na kwotę 1 zł. Każda taka wpłata wpływa na rachunek funduszu Uniwersytetu Dzieci. Następnie wystarczy dokonać transakcji za pomocą BLIKA. Każda taka operacja zwiększa Twoje szanse.

Nagrody

W loterii wylosowano 70 diamentów o wartości 15 tysięcy złotych każdy, 100 czeków pieniężnych o wartości 200 złotych i 20 czeków o wartości 400 złotych. Uczestnicy, którym nie poszczęści się z nagrodami głównymi, będą mogli wygrać nagrody gwarantowane – dostęp do POLSAT BOX GO (pakiet na 30 dni) oraz 100 GB dla abonentów Plusa lub Plusza.

„Blikomania” potrwa do 25 czerwca 2024 roku.


Podobne wiadomości: