Xiaomi rozdaje cenne nagrody na Święta

12 grudnia 2023 08:26
Xiaomi rozdaje cenne nagrody na Święta фото

Od 8 do 18 grudnia możesz wziąć udział w promocji Xiaomi i wygrać smartfony, tablety, bransoletki fitness i inne gadżety.

Aby spróbować szczęścia, musisz opublikować na Instagramie swoje zdjęcie przed nową świąteczną instalacją Xiaomi ze specjalnym hasztagiem. Jak podaje serwis magiaxiaomi.pl, w losowaniu można wziąć udział online, bez robienia zdjęcia.

W formie nagród do zgarnięcia tablety, smartfony, bransoletki fitness, roboty odkurzające Xiaomi oraz bony do sklepu internetowego.

Jak wziąć udział w losowaniu

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie lub nakręcisz film na tle świątecznej instalacji, która pojawiła się w centrum Warszawy, opublikujesz go na swoim publicznym profilu na Instagramie i oznaczysz profil @xiaomi.polska, zostawiając hashtag #MagiaXiaomi.

Gdzie znajduje się instalacja i jak działa?

Instalacja „Magia Świąt Xiaomi” zlokalizowana jest przed Centrum Handlowym „Złote Tarasy” w Warszawie, przy ulicy Emilii Plater, od strony dworca. To przeszklona przestrzeń bożonarodzeniowa z karuzelą, girlandami i oryginalną choinką. Elementy tej zimowej kompozycji poruszają się, gdy zwiedzający przytrzymają przyciski znajdujące się bezpośrednio przed instalacją. Im więcej osób jednocześnie naciśnie przyciski, tym więcej się wydarzy.

Instalacja „Magia Świąt Xiaomi”

Instalacja „Magia Świąt Xiaomi”

Oprócz promocji Xiaomi organizuje świąteczną wyprzedaż na smartfony i inne gadżety. W obniżonych cenach możesz kupić:

  • Odkurzacz robot Xiaomi Robot Vacuum E10 za 599 zł;
  • Odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum S10 za 999 zł;
  • Frytkownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 litry za 379 zł;
  • Kompaktowy oczyszczacz powietrza Smart Air Purifier 4 w cenie 309 zł.

A także smartfony:

  • Redmi Note 12S za 899 zł (cena regularna 1499 zł);
  • Redmi Note 12 Pro+ 5G za 1749 zł (cena regularna 2299 zł);
  • Xiaomi 13T Pro za 3199 zł (cena regularna 3999 zł);
  • Xiaomi 13T za 2499 zł (cena regularna 2999 zł).

W niższej cenie możesz kupić także bransoletkę fitness Xiaomi Smart Band 8, która kosztuje 169 zł w ramach świątecznej promocji (cena regularna 199 zł). Podane ceny promocyjne są sugerowane.


Podobne wiadomości: