Festiwal Lodów – darmowe lody będą rozdawane w Warszawie

14 kwietnia 2024 10:58
Festiwal Lodów – darmowe lody będą rozdawane w Warszawie фото

Amerykańska marka Ben & Jerry's zorganizuje w Warszawie Dzień Wolnego Rożka, który odbędzie się 16 kwietnia. Podczas uroczystości każdy będzie mógł dostać lody zupełnie za darmo.

Free Cone Day powstał w 1979 roku w Vermont w USA. Założyciele Ben & Jerry's, Ben Cohen i Jerry Greenfield, postanowili uczcić swoją pierwszą rocznicę, organizując dzień bezpłatnych lodów dla lokalnych mieszkańców. Tak rozpoczęła się tradycja obchodów Dnia Wolnego Stożka.

Od ponad czterdziestu lat firma kontynuuje tę tradycję, świętując Dzień Wolnego Rożka w 35 krajach na całym świecie, dzięki zaangażowaniu swoich klientów.

16 kwietnia w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki naprzeciw PKP Śródmieście, Ben & Jerry's zaoferuje gościom bezpłatną degustację dwóch popularnych smaków: Caramel Chew Chew - lody karmelowe z kawałkami karmelu w polewie czekoladowej oraz Chocolate Fudge Brownie , stworzonej przez markę ponad 30 lat temu.

Promocja będzie trwała od 13:00 do 19:00 lub do wyczerpania się lodów. Odwiedzający mogą stać w kolejce wiele razy, aby skosztować tego autentycznego amerykańskiego deseru. W tym dniu planowana jest dystrybucja 10 tysięcy porcji lodów


Podobne wiadomości: