Odzyskaj swoje należności na Białorusi z Kancelarią "Spory Gospodarcze "

22 marca 2024 15:11
Odzyskaj swoje należności na Białorusi z Kancelarią Spory Gospodarcze  фото

Odzyskaj swoje należności na Białorusi z Kancelarią „Spory Gospodarcze”. Rynek wschodni oferuje polskim przedsiębiorcom liczne możliwości, ale co zrobić, gdy napotykają oni problemy z odzyskaniem należności od kontrahentów na Białorusi? Tutaj z pomocą przychodzi nasza Kancelaria, oferująca profesjonalne wsparcie w windykacji należności nie tylko na terytorium Białorusi, ale i w innych krajach WNP. Dzięki umowie między Republiką Białoruś a Rzeczpospolitą Polską z 1994 roku, polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na naszą pomoc prawną. Wykorzystując zarówno postępowanie nakazowe, jak i roszczeniowe, oferujemy skuteczne metody odzyskiwania długów, w tym szybką windykację przez notariusza, która może zająć zaledwie jeden dzień.

Najprostsze i najtańsze sposoby windykacji, jakimi są postępowanie notarialne i nakazowe, wymagają jedynie 5% kwoty zadłużenia jako opłaty skarbowej. Są one idealne, gdy dłużnik nie kwestionuje roszczeń. W przypadku, gdy potrzebne jest bardziej złożone postępowanie roszczeniowe, nasza Kancelaria jest gotowa reprezentować polskich przedsiębiorców zarówno osobiście, jak i przez pełnomocnika, co znacząco przyspiesza proces i obniża koszty. Rozważając mediację, korzystamy z Konwencji ONZ, co umożliwia szybkie i polubowne rozwiązanie sporu. W przypadku braku spłaty długu przez dłużnika, jesteśmy przygotowani do szybkiego uzyskania nakazu sądowego i przeprowadzenia uproszczonego postępowania sądowego.

Nasze usługi obejmują przygotowanie i wysłanie pozwu, mediację z dłużnikiem, sporządzanie wniosków do sądu i notariusza oraz wsparcie na każdym etapie procesu. W przypadku orzeczenia przez sąd polski, decyzja ta może być egzekwowana na Białorusi po uznaniu przez sąd białoruski. Jeśli dłużnik nie wykona orzeczenia sądu, nasza Kancelaria może zainicjować postępowanie egzekucyjne, kontrolując cały proces.

Warto zaznaczyć, że komornicy białoruscy nie pobierają zaliczek na poczet opłat egzekucyjnych, co jest dodatkowym atutem. Wybierając naszą Kancelarię, polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na kompleksową pomoc w odzyskaniu należności na Białorusi.

Dzięki biegłej znajomości języka polskiego łatwość komunikacji i pracy z dokumentacją jest gwarantowana. Za nasze usługi można zapłacić przelewem bankowym lub kartą płatniczą z dowolnego miejsca na świecie. Nie pozwól, aby problemy z należnościami stały na drodze do sukcesu Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Ci w każdej kwestii prawnej. Dowiedz się więcej o naszych usługach na stronie: Spory Gospodarcze – Twoje należności w dobrych rękach. Z nami odzyskasz to, co Twoje, szybko i skutecznie. „Spory Gospodarcze” – Twój partner w windykacji. Nie pozwól, aby problemy z należnościami stały na drodze do sukcesu Twojej firmy.


Podobne wiadomości: