Seria Wiedźmin zakończy się po sezonie 5: ujawniono plany studia

12 października 2023 19:33
Seria Wiedźmin zakończy się po sezonie 5: ujawniono plany studia фото

Powieści Andrzeja Sapkowskiego mają wielu fanów, jednak serial na Netfliksie, w odróżnieniu od adaptacji gry, budzi wiele skarg i wydaje się, że serial nie przetrwa zmiany głównego aktora.

Redanian Intelligence ujawniło niektóre wstępne plany przed wielkim strajkiem w Hollywood. Planowano, że czwarty i piąty sezon będą kręcone jeden po drugim. Prawdopodobnie oznacza to mniej czekania na nowy sezon. Jednak plan ten upadł, gdy rozpoczęły się strajki w Hollywood i to jeszcze nie był koniec. Ponieważ strajki SAF-AFTRA są nadal rozpatrywane, będziemy musieli poczekać, aż problem zostanie rozwiązany.

Co ciekawe, w raporcie tym stwierdza się również, że serial zakończy się po piątym sezonie. To będą tylko dwa sezony z aktorem Liamem Hemsworthem w roli Geralta. Jestem pewien, że doskonale wiecie o odejściu Henry'ego Cavilla. Chociaż aktor był fanem serii i był chwalony za rolę Geralta, Henry zdecydował się opuścić serial po ostatnim sezonie. Przyczyny odejścia Henry'ego wciąż nie są w pełni ujawnione, ale oglądalność serialu spada.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Liam poradzi sobie z rolą Geralta i przyjęciem przez publiczność. Podobnie być może zainteresowanie ostatnim sezonem mogłoby przekonać serial do przedłużenia sezonu poza piąty. Ponownie będziemy musieli poczekać i zobaczyć, kiedy zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku. Oznacza to, że będziemy musieli długo poczekać, zanim zobaczymy Wiedźmina w serwisie Netflix.

Na szczęście wiemy, że nawet po zakończeniu tej serii CD Projekt Red nie zakończy serii gier wideo tej serii. Trwają prace nad inną grą wideo, ale w tej chwili szczegóły są niezwykle skąpe. Będziemy musieli trochę poczekać, zanim dowiemy się, co przyniesie nowa seria gier.


Podobne wiadomości: