Nowy Highlander wkracza na wojenną ścieżkę: Henry Cavill wystąpi w remake'u kultowego serialu

29 października 2023 13:14
Nowy Highlander wkracza na wojenną ścieżkę: Henry Cavill wystąpi w remakeu kultowego serialu фото

Pogłoski o remake'u oryginalnego filmu krążą od 2008 roku, a reżyser Chad Stahelski, który wyreżyserował Johna Wicka, potwierdził, że prace nad filmem wciąż trwają i mogą być początkiem dużej serii.

I jak pisze Daily Mail, główną rolę w reboocie „Highlandera” zagra gwiazda „Supermana” i „Wiedźmina”, brytyjski aktor Henry Cavill.

Mówiąc o nadchodzącym filmie, powiedział: „Myślę, że mamy już kilka naprawdę dobrych pomysłów. Sztuka polega na tym, że jeśli masz slogan w stylu: „Został tylko jeden”, po prostu nie możesz zabić ich wszystkich. pierwszy raz."

Seria Highlander rozpoczęła się w 1986 roku filmem fantasy z Christopherem Lambertem w roli głównej, a następnie była kontynuowana kilkoma innymi filmami i hitowym serialem telewizyjnym z Adrianem Paulem w roli głównej.

Słynna seria Highlander trwała od 1992 do 1998 roku i opowiadała historię nieśmiertelnego wojownika Duncana MacLeoda, który musiał żyć we współczesnym społeczeństwie, ukrywając swoją prawdziwą naturę i walcząc z innymi Nieśmiertelnymi.

W sumie zaowocowało to m.in. czterema filmami, dwoma serialami telewizyjnymi i serią oryginalnych powieści.

Plotki o remake'u krążą już od dawna, a w 2016 roku do obsady dołączył Chad, który jest także reżyserem thrillera akcji John Wick.

Od 2021 r. pojawiło się niewiele aktualizacji na temat rozwoju serii, ale Chad potwierdził teraz, że zrobią z Highlander „epicki serial” z fajnymi postaciami.

„Po prostu myślę, że to bardzo bogata mitologia. Kiedy możesz wybrać dowolny okres, dowolną narodowość, dowolną kulturę, dowolny typ osoby i uczynić ją nieśmiertelną, a następnie kazać jej walczyć i żyć pod ciężarem nieśmiertelności… to całkiem ładne dla mnie to cholernie fajne.” – przyznał reżyser, zauważając, że to projekt na dużą skalę i nie chciałby zostać tym, który „wszystko psuje”.

Mamy nadzieję, że utalentowany reżyser i Henry Cavil wzniosą serię na nowy poziom, ponieważ tło jest naprawdę solidne.


Podobne wiadomości: