Pierwsza Żabka Drive – zakupy można zrobić bezpośrednio z samochodu

8 października 2023 00:47
Pierwsza Żabka Drive – zakupy można zrobić bezpośrednio z samochodu фото

Już za kilka dni w podwarszawskim Piasecznie zostanie otwarty pierwszy w Polsce sklep nowego formatu Żabka Drive. Będzie działać na tej samej zasadzie co McDrive: nie będziesz musiał wysiadać z samochodu, żeby zrobić zakupy.

Gdzie będzie działać pierwsza Żabka Drive?

Sklep tego formatu pojawi się w Piasecznie, przy Puławskiej 44D, pod Warszawą. Żabka oficjalnie ogłosiła uruchomienie nowego formatu sklepu w Polsce w czwartek, 5 października, podczas imprezy jubileuszowej zorganizowanej z okazji 25-lecia firmy. Pod Łodzią zostanie otwarty kolejny sklep Żabka Drive.

Jak robić zakupy w Żabka Drive

Żabka Drive będzie działać na tej samej zasadzie co McDrive (McDonald's) czy KFC Drive Thru. Kierowca podjeżdża do pierwszego wskazanego kiosku i składa zamówienie. Następnie zatrzymuje się przed okienkiem, płaci i odbiera zamówiony produkt – hot doga, kawę lub inny produkt, który jest sprzedawany w sklepie. Żabka Drive nie będzie tak rozpowszechniona jak zwykłe Żabki, które pojawiają się niemal w każdym nowym osiedlu mieszkaniowym (w samej Warszawie jest ich ponad 900). Planuje się, że Żabka Drive będzie zlokalizowana przy ruchliwych autostradach dużych miast.


Podobne wiadomości: