W warszawskiej komunikacji miejskiej odbędzie się kolejne losowanie kart podróżnych

3 września 2023 12:52
W warszawskiej komunikacji miejskiej odbędzie się kolejne losowanie kart podróżnych фото

Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców Warszawy do korzystania z komunikacji miejskiej na podstawie kart przejazdów długoterminowych. Jesienna „odbiór biletów” potrwa od 16 do 30 września.

Jak uczestniczyć

Aby wziąć udział, wystarczy kupić bilet długoterminowy (karnet) na 30 lub 90 dni nie wcześniej niż 1 września 2023 r. i aktywować go przed złożeniem wniosku. Każdy uczestnik może złożyć jeden wniosek na jeden karnet w ciągu całego trwania konkursu.

Codziennie, z wyjątkiem 22 września, na specjalistycznej stronie internetowej będzie dostępny specjalny formularz. Będziesz musiał wprowadzić:

  • imię i nazwisko;
  • Numer PESEL lub data urodzenia w przypadku braku;
  • 11-cyfrowy numer karty wskazujący rodzaj przewoźnika (SWKM lub mobiWAWA);
  • adres e-mail.

Nagrody

Jak informowaliśmy, na wygraną może liczyć co najmniej 210 osób – dziennie jest 15 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma 30-dniowy karnet. Po ogłoszeniu numerów zwycięskich kart zwycięzca ma 200 dni na odebranie nagrody. Można tego dokonać w każdym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM w Warszawie w godzinach jego otwarcia. W przypadku zgłoszenia do konkursu karnetu zakupionego w aplikacji mobiWAWA nagroda zostanie zaksięgowana na koncie użytkownika.


Podobne wiadomości: