Nowy hub dla kosmetyczek albo łatwy start w branży kosmetycznej z GoBeauty Studios

18 lipca 2023 22:02
 Nowy hub dla kosmetyczek albo łatwy start w branży kosmetycznej z GoBeauty Studios фото

Usługi kosmetyczne potrzebne dla wszystkich, dlatego branża beauty rozwija się bardzo intensywnie, a w każdym polskim mieście są dziesiątki albo nawet setki salonów i prywatnych gabinetów. Te ostatnie są niebywale popularne wród fryzjerek, kosmetyczek, kosmetologów, masażystek pracujących na własny rachunek. Usługa GoBeauty Studios zaoferowała nowe podejście do organizacji ich pracy. W rezultacie na Ukrainie pojawiło się kilkanaście studiów nowego formatu (dziesięć w Kijowie, trzy w Zaporożu), a sieć nadal rośnie i rozwija się nawet teraz, w trudnych czasach (niedługo zostanie otwarty hub w obwodzie kijowskim, miasto Boryspol). Dlaczego to są studia nowego formatu? Dlatego że są w pełni wyposażone (meble, system wentylacji, ogrzewania, umywalki, klimatyzacja), a najemcy mogą zapraszać klientów do własnego gabinetu niezwłocznie po podpisaniu umowy, oplaceniu pierwszego miesiąca i mieć dostęp do niego 24/7. Firma została założona dziesięć lat temu i cieszy się wielką popularnością w Ukrainie, a w tym roku otworzyła pierwszy (i 100% nie ostatni) hub w Warszawie przy ul. Górczewskiej 131/135/lok 105.

Co to znaczy – nowy hub od „GoBeauty Studios”? To trzy indywidualne gabinety i trzy miejsca we wspólnym pomieszczeniu, które znajdują się w hubie po swieżym remoncie na drugim piętrze budynku handlowego. To idealne miejsce dla pracy w pięknej warszawskiej dzielnicy, tylko 5 min. pieszo od stacji metra Księcia Janusza (linia M2).

Obok hubu są duże centrum handlowe, liczne kawiarnie, kilka pięknych parków, to jest wprost idealne miejsce dla pracy.

Hub składa się z trzech gabinetów:

  • Gabinet 1 – 10 m²
  • Gabinet 2 – 8 m²
  • Gabinet 3 – 6 m²
  • Także do dyspozycji są trzy miejsca indywidualne w pomieszczeniu wspólnym:
  • Miejsce 1 – 6 m² (dla fryzjerki)
  • Miejsce 2 – 6 m² (dla fryzjerki)
  • Miejsce 3 – 6 m² (dla stylistki paznokci)

Takie gabinety mogą być pięknym startem dla młodych kosmetyczek, a także dla specjalistów z doświadczeniem, którzy chcą pracować na własny rachunek. To także może zostać startem dla kosmetyczek, kosmetologów, masażystek, stylistek paznokci z Ukrainy, które musiały uciekać od wojny do Polski. Ważne jest to, że wynajemca może zacząć pracować bez dużego kapitału początkowego. GoBeauty Studios proponuje usługi w komfortowym gabinecie wyposażonym we wszystkie niezbędne meble, gdzie najemcy będą mogli szybko zwiększyć bazę klientów.

Kliknij, aby zarezerwować gabinet lub miejsce: https://gobeautystudios.com/ua/location/gorczewska

Lub zadzwoń pod numer:

+48 578 415 066 (język polski, ukraiński)

Najpiękniejszy z biznesów tworzy prawdziwą polsko-ukraińską wspólnotę dla rozwoju przyjaźni między państwami. Zapraszamy!


Podobne wiadomości: