Najlepsze sposoby na przelew pieniędzy z Polski na Ukrainę

17 lipca 2023 19:17
Najlepsze sposoby na przelew pieniędzy z Polski na Ukrainę фото

W ostatnim czasie pojawiło się wiele firm internetowych, które oferują przelewy pieniężne z Polski na Ukrainę. Jednak warunki i taryfy przelewów różnią się w zależności od firmy.

Porównywarka przelewów pieniężnych FromTo.money przygotowała listę najlepszych firm do wysyłania pieniędzy z Polski na Ukrainę. Aktualne informacje na temat kosztów i dostępnych opcji można znaleźć na stronie https://fromto.money/pl/przelac-pieniadze/do-ukrainy.

1. TransferGo

TransferGo nie pobiera prowizji i stosuje preferencyjny kurs wymiany dla dwóch pierwszych przelewów z Polski na Ukrainę.

Waluty

TransferGo oferuje szeroką gamę walut do dokonywania przelewów pieniężnych z Polski na Ukrainę. Możesz wysyłać pieniądze z Polski w złotówkach lub euro. Pieniądze na Ukrainie można otrzymywać w hrywnach, euro lub dolarach.

Metody płatności i odbioru przelewu

Do opłacenia przelewu z Polski można użyć karty kredytowej, debetowej lub konta w polskim banku. Aby go odebrać, możesz użyć karty Visa i Mastercard lub konta w ukraińskim banku.

Szybkość transferu pieniędzy

W przypadku przesyłania środków z karty na kartę przelew trwa 30 minut. W przypadku wysyłania środków z konta lub na konto, przelew trwa do dwóch dni roboczych.

2. PaySend

PaySend pobiera stałą opłatę w wysokości 1,5 EUR lub 4,9 PLN za przelew pieniędzy z Polski na Ukrainę.

Waluty

Dzięki PaySend możesz wysłać przelew z Polski w złotówkach lub euro. A na Ukrainie możesz otrzymywać pieniądze w hrywnach lub dolarach.

Metody płatności i odbioru przelewu

PaySend umożliwia opłacenie przelewu z Polski kartą kredytową lub debetową. Przelew można otrzymać na konto bankowe lub na karty Mastercard i Visa.

Szybkość transferu pieniędzy

Jeśli pieniądze zostaną wysłane na ukraińską kartę bankową, szybkość ich zaksięgowania wyniesie kilka minut. A jeśli przelew zostanie wysłany na konto bankowe na Ukrainie, zwykle zostanie zaksięgowany tego samego dnia.

3. Wise (dawniej TransferWise)

Wise zazwyczaj oferuje korzystny kurs wymiany przy wysyłaniu pieniędzy z Polski na Ukrainę, ale pobiera opłatę, która zależy od kwoty przelewu.

Waluty

Korzystając z Wise, nadawca z Polski będzie mógł zapłacić za przelew w złotówkach, euro i dolarach. Z kolei odbiorca na Ukrainie będzie mógł otrzymać środki w hrywnach, euro i dolarach.

Metody płatności i odbioru przelewu

Wysyłając pieniądze z Polski, można skorzystać z dość szerokiej gamy dostępnych metod wpłat, w tym konta bankowego, kart debetowych i kredytowych, polecenia zapłaty, iDeal czy SOFORT. Pieniądze zostaną przelane na konto bankowe odbiorcy na Ukrainie.

Szybkość transferu pieniędzy

W zależności od metody przelewu, szybkość zaksięgowania środków waha się od kilku minut do dwóch dni. Najszybszą opcją wysłania pieniędzy na Ukrainę jest wysłanie pieniędzy z polskiej karty bankowej.

4. Profee

Dzięki Profee możesz wysyłać pieniądze z polskiej karty bankowej na ukraińską szybko i bez żadnych opłat.

Waluty

Aby wykonać przelew pieniężny z Polski na Ukrainę, Profee może zaoferować tylko jedną parę walutową. Polskie złote są używane do zapłaty za przelew, a ukraińskie hrywny są używane do jego otrzymania.

Metody płatności i odbioru przelewu

Dzięki Profee możesz wysyłać pieniądze z Polski na Ukrainę z karty na kartę. Do tego celu nadają się karty Visa lub MasterCard. Za przelew z Polski można również zapłacić za pomocą Apple Pay i Google Pay.

Szybkość transferu pieniędzy

Przelew pieniędzy z polskiej karty bankowej na ukraińską kartę bankową zajmuje tylko kilka minut.

Jeśli nadal masz jakieś pytania

Jaki jest najszybszy sposób na wysłanie pieniędzy z Polski na Ukrainę?

Jeśli szukasz najszybszego sposobu na wysłanie pieniędzy z Polski na Ukrainę, wykonaj przelew z karty na kartę za pomocą odpowiednich firm zajmujących się przelewami online. Pieniądze dotrą do odbiorcy na Ukrainie w ciągu kilku minut.

Jak przelać pieniądze z Polski na Ukrainę z karty na kartę?

Aby przelać pieniądze z karty na kartę z Polski na Ukrainę, możesz skorzystać z TransferGo, PaySend lub Profee.

Jaki jest najbardziej opłacalny sposób transferu pieniędzy z Polski na Ukrainę?

Firmy zajmujące się przelewami online ustalają różne opłaty i kursy wymiany walut. Serwis FromTo.money pomoże Ci porównać dostępne oferty i wybrać najbardziej opłacalny sposób transferu pieniędzy z Polski na Ukrainę.


Podobne wiadomości: