W Warszawie trwa losowanie bezpłatnych karnetów na basen, siłownię i zajęcia jogi

3 lipca 2023 19:46
W Warszawie trwa losowanie bezpłatnych karnetów na basen, siłownię i zajęcia jogi фото

W Warszawie na Ursynowie rozdawanych jest mieszkańcom kilkaset darmowych karnetów na basen, siłownię oraz jogę i gimnastykę. Wystarczy wziąć udział w losowaniu i czekać na wyniki.

W ramach programu Aktywny Ursynów dzielnica przygotowała 2100 bezpłatnych karnetów na baseny i 300 karnetów na siłownię. Nie zabraknie również zajęć jogi i ćwiczeń na zdrowy kręgosłup oraz plenerowych zajęć tai chi.

Jak zdobyć bilety

Zapisy na bezpłatne wejściówki na baseny Aqua Relaks Pod Strzechą i Koncertowej odbywają się co tydzień w środy i czwartki w okresie wakacji. Otrzymany bilet należy wykorzystać w następnym tygodniu, w przeciwnym razie bezpłatny wstęp na baseny zostanie utracony. Jedna osoba może wygrać jeden bilet uprawniający do przebywania 60 minut w płatnej części basenu. Aby wziąć udział w losowaniu darmowych wejściówek na basen należy wysłać zgłoszenie.

Zapisy na losowanie bezpłatnych karnetów na siłownię w Towarzystwie Swojego Centrum Aktywności przy ul. Hirszfelda 11 odbywać się będą od 25 do 27 lipca (zapisy na sierpień). Rejestracja będzie możliwa na stronie www.ucsir.pl.

Również od 25 do 27 lipca odbędą się zapisy na losowanie bezpłatnych miesięcznych abonamentów na jogę i gimnastykę dla zdrowego kręgosłupa. Zajęcia jogi odbywać się będą w dwóch grupach po 30 osób we wtorki i czwartki o godzinie 11.00 i 12.00. Możesz zarejestrować się na stronie internetowej.

Zajęcia dla zdrowego kręgosłupa odbywać się będą również w dwóch grupach po 30 osób – we wtorki i czwartki o godzinie 9.00 i 10.00. Wygrany abonament uprawnia do wzięcia udziału w 8 zajęciach w klubie Arena Active, ul. Pileckiego 122. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej.


Podobne wiadomości: