Powstanie PMC Redan, czyli jak rodzą się subkultury

3 marca 2023 17:40
Powstanie PMC Redan, czyli jak rodzą się subkultury фото

Co się stało i jak to było - rosyjscy ludzie z anime spędzali czas w centrum handlowym, dyskutując o swoich japońskich kreskówkach i chichocząc.

Fani anime byli naturalnie ubrani w stylu swoich ulubionych postaci – ufarbowane włosy i bluzy z kreskówkowymi symbolami. Potem przyczepiła się do nich kolejna grupa nastolatków - gopników (ludzi lub subkulturę, charakteryzującą się agresywnym zachowaniem). Gopnicy zaczęli prowokować animeshnikova i rozpoczęła się walka. Nieoczekiwanie dla wszystkich zwyciężyli ludzie z anime.

Informacja na ten temat wyciekła, opisywali to najróżniejsi blogerzy i kanały telegramowe, a ktoś żartował, że ludzie z anime zorganizowali zorganizowaną grupę przestępczą o nazwie PMC Redan (PMC to prywatna firma wojskowa) – bo to modne hasło, a Redan – bo niektórzy ludzie z anime miał pająka z numerem 4 na plecach, to było w anime pająków, które nosili miejscowi gopnicy „Redan” (anime, w którym żyli ci gopnicy, jest nastoletnie, więc te gopniki popełniały tam przestępstwa).

Zrozumiałeś? Sportowcy sprowokowali bójkę, w której zostali pokonani przez fanów kreskówek, a blogerzy żartobliwie nazwali tych bohaterów PMC Redan.

I wtedy się zaczęło, zaczęły masowo pojawiać się doniesienia, że ​​PMC (są to PMC, czyli muszą coś uchwycić) Redan zdobył centrum handlowe Plaza i bójką przedarł się do wolnej kasy. Pracownicy PMC Redan byli widziani w centrum handlowym Siewierny, gdzie zajęli namiot ze słodyczami...

Oddziały prewencji masowo odeszły i zaczęły szukać przedstawicieli PKW Redan, którzy usiłują przejąć centrum handlowe... I oddział prewencji znalazł ich, a nawet trochę pobił.

Pamiętasz gopników, którzy lubią walczyć z innymi nastolatkami, którzy nie wyglądają jak oni? Ci sami, którzy upili się na pysku ludzi z anime (zresztą zasłużenie i bardzo haniebnie)? Myślisz, że gopnicy pogodzili się z tym faktem? Oczywiście, że nie… Zadzwoniono i wszystkie grupy rzuciły się, by złapać ludzi z anime w centrum handlowym, aby się na nich zemścić. A co z fanami anime, głupcy, czekajcie na posiłki? Oczywiście, że nie, poszli do domu, aby pochwalić się na portalach społecznościowych, że w końcu odparli gopników! Co więcej, ich mama czeka na nich w domu z pysznymi ciastami i ich ulubioną dziewczyną z anime na ekranie komputera!

Źli gopnicy biegali po kilku centrach handlowych i łapali grupy dzieci i nastolatków (którzy zwykle kręcą się we wszystkich centrach handlowych w każdym kraju na świecie) w poszukiwaniu ludzi z anime, ale nie mogli ich znaleźć, oddali kilkoro niewinnych dzieci w szyja, a potem gopniki je zobaczyły ... Na wszystkich schodach ruchomych, powoli w 2 rzędach na pełnym biegu, nawet rzędy policji prewencyjnej wzrosły ...

Wtedy gopnicy zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak, ale nie było dokąd uciec ... Policja prewencji surowo spojrzała na młodych chłopaków i pomyślała - to ten sam PMC Redna, który zajmuje centrum handlowe tuż przed nimi i bije niewinne dzieci...

Rozpoczęła się prawdziwa epicka bitwa policji z gopnikami! No niby epicka... Epicka, ale nie długa, bo. OMON to nie anime (może tylko ukryte).

Wysyłaj masowe raporty z OMON-u o masowych zatrzymaniach nowej nastoletniej zorganizowanej grupy przestępczej! Sieć wypełniła masa zdjęć i filmów.

Przyłączyli się niektórzy prawie wojskowi blogerzy, rozpowszechniając te wiadomości. Głos zabrali osoby publiczne i politycy.

Co robią nastolatki, gdy coś jest im zabronione? Robią coś przeciwnego! Zakazujecie anime z powodu PMC Redan? Więc pójdziemy tam!

Nastolatki rzuciły się w poszukiwaniu podobnie myślących ludzi w swoich miastach, ale nikogo nie znalazły i zaczęły tworzyć kanały i grupy, przyciągając tam nowych członków… społeczności te rosły w zawrotnym tempie. Po prostu nierealne tłumy nastolatków naprawdę wyszły na ulice i do centrów handlowych.

Rozrosła się do ogromnej liczby miast, rozprzestrzeniła się na Białoruś i Ukrainę, i wydaje się, że dotarła do Polski.

Podsumujmy – PMC Redan narodziło się z czyjegoś żartu na temat tego, że ludzie z anime pobili gopników, którzy ich zaatakowali.


Podobne wiadomości: