Żabka Nano rozpoczęła obsługę klienta w biurze Microsoft w Seattle

20 lutego 2023 03:25
Żabka Nano rozpoczęła obsługę klienta w biurze Microsoft w Seattle фото

Koncept z Żabką Nano został zaprezentowany amerykańskiej publiczności na zorganizowanej przez Microsoft konferencji NRF 2023 Retail's Big Show w Nowym Jorku.

Później zarząd Żabki poinformował, że sklep został otwarty w Microsoft Industry Experience Center w Seattle, gdzie przedsiębiorcy z całego świata, a także przedstawiciele wiodących firm technologicznych mogą odwiedzać i czerpać inspiracje.

Żabka Group na zaproszenie firmy Microsoft wzięła udział w konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku, największej na świecie imprezie wystawienniczej dla firm z branży retail. Podczas wystawy na stoisku Microsoft zaprezentowano koncept sklepu wolnostojącego Żabka Nano. Konferencja NRF odbyła się w Nowym Jorku w dniach 15-17 stycznia 2023 r.

Zdaniem Wiceprezesa Zarządu Grupy Żabka udział w targach NRF Retail to nie tylko szansa na nawiązanie nowych partnerstw, ale także okazja do zaprezentowania Żabki jako jednej z najbardziej innowacyjnych firm handlowych na świecie. Dla nich to okazja do pokazania, jak zaawansowana technologia ułatwia życie i oszczędza czas klientom.

Prezentowany na targach NRF sklep Żabka Nano był dostępny dla zarejestrowanych wystawców.


Podobne wiadomości: