Leonardo DiCaprio rzuca dziewczyny po 25

6 lutego 2023 17:36
Leonardo DiCaprio rzuca dziewczyny po 25 фото

Aktor, działacz na rzecz ochrony przyrody, reżyser, milioner, playboy i filantrop rzuca dziewczyny, gdy tylko skończą 25 lat.

Sieci społecznościowe już żartują, że DiCaprio zawarł pakt z diabłem: fortuna zawsze będzie po jego stronie, każda rola, nawet ta najlepsza, otrzyma wysokie noty od krytyków i uznanie publiczności, ale za sukces w życiu publicznym trzeba będzie musiał zapłacić swoim życiem osobistym - w zamian rozstanie się z wybranymi, gdy tylko skończą 25 lat.
Wystarczy spojrzeć na ten dorobek 48-letniego aktora.

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Jeden z najsłynniejszych romansów Leo przydarzył się brazylijskiej modelce Gisele Bündchen. Para poznała się na pokazie mody w 2000 roku. Wtedy różnica wieku wynosiła zaledwie 5 lat - miał 25 lat, ona 20. W 2004 roku magazyn People uznał Leonardo DiCaprio i Gisele Bündchen za najpiękniejszą parę. Związek zapowiadał się idealnie, fani wróżyli zakochanym długie wspólne życie, ale interweniowała wężowa zazdrość. Giselle wielokrotnie mówiła prasie, że DiCaprio był o nią bardzo zazdrosny.

Kiedyś, z powodu jednego krótkiego rozstania, supermodelka ogoliła głowę. „Natychmiast pożałowałem swojego czynu i poleciałem do Brazylii, aby ukryć się u krewnych, dopóki nie odrosną mi włosy. Nigdy więcej tego nie zrobię – powiedziała. W rezultacie w 2005 roku rozpadła się „najpiękniejsza para w Hollywood”. Powody wciąż nie są jasne, dokładnie jaki model ma 25 lat.

Bar refaeli

Bar refaeli

Izraelska modelka Bar Refaeli i Leo poznali się w 2005 roku, kiedy on miał 31 lat, a ona 20. Historia jest podobna - fani wróżyli długie i szczęśliwe wspólne życie, media uznały tę parę za jedną z najpiękniejszych. Dziewczyna powtórzyła los Giselle - aktor przedstawił ją swojej matce, Bar zaczął rysować w jej głowie szczęśliwe małżeństwo, gdyby nie 25 lat ...

Blake Lively Ego

Blake Lively Ego

Przez długi czas serce DiCaprio nie cierpiało samotnie. Wyobraź sobie sytuację: Festiwal Filmowy w Cannes, jacht Stevena Spielberga, DiCaprio i aktorka Lively. Dobry początek pięknej historii, która trwała 5 miesięcy. Blake przyznaje, że opuściła Leo, ponieważ nie była gotowa na poważny związek. To wszystko spekulacje, ale faktem jest, że aktorka miała 24 lata.

Erin Heatherton

Erin Heatherton

Modelka Victoria's Secret, Erin Heatherton, dołączyła do listy złamanych serc. Związek pary trwał 10 miesięcy. W chwili rozstania Erin miała 24 lata.

Toni Garn

Toni Garn

Z inną modelką Victoria's Secret, Toni Garrn, aktor spotkał się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Para pojawiła się razem na pokazach mody i imprezach świeckich. Kilka miesięcy później związek się zakończył. Powodem jest zdrada DiCaprio. Szczerze mówiąc, w przypadku Garrna Leo nie miał szansy udowodnić swojej zasady „25 klubów”, ponieważ model miał wtedy zaledwie 21 lat.

Kelly Rohrbacha

Kelly Rohrbacha

Numer 6 na naszej liście to 25-letnia modelka Sports Illustrated Kelly Rohrbach. Dziewczyna poznała 45-letniego aktora w czerwcu 2016 roku na afterparty Council of Fashion Designers of America. Powieść trwała tylko kilka miesięcy, ale DiCaprio twierdził, że „chce spędzić resztę życia z tą godną dziewczyną”.

Nina Agdal

Nina Agdal

Leonardo DiCaprio poznał modelkę, gdy miała 24 lata, romans trwał rok, a gdy miała 25 lat... para się rozpadła. Powodem jest to, że aktor nie jest gotowy na poważny związek.

Kamila Morrone

Kamila Morrone

Para zaczęła spotykać się w 2017 roku, kiedy dziewczyna miała 20 lat. Paparazzi, znajomi, przyjaciele jednogłośnie twierdzili, że serce kawalera stopiło się i para wkrótce się pobierze. Powieść trwała 4 lata: 16 czerwca dziewczyna skończyła 25 lat i historia się powtórzyła.

 Leo z Eden Polanyi⁠⁠
Nawiasem mówiąc, Leo niedawno zaczął spotykać się z izraelską 19-letnią modelką Eden Polanyi⁠⁠.

Cóż, ma co najmniej 6 lat, żeby robić zdjęcia z Leo.


Podobne wiadomości: