W Warszawie otwiera się jedno z największych w Europie centrów symulatorów lotniczych

17 stycznia 2023 10:23
W Warszawie otwiera się jedno z największych w Europie centrów symulatorów lotniczych фото

W Warszawie pojawiło się jedno z największych centrów symulatorów lotu w Europie, Simair. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które po prostu są zainteresowane nowym doświadczeniem.

Każdy może przyjść do centrum i odbyć sesję na jednym z 3 symulatorów (Boeing 737 MAX, Airbus A320 lub Cessna C152) bez wiedzy i przeszkolenia oraz dowiedzieć się, jak zostać pilotem lub członkiem załogi statku powietrznego.

Wszystkie sesje na symulatorze prowadzone są przez instruktora, który szczegółowo wyjaśni, jak działa samolot Boeing 737 lub Airbus A320 i jak nim latać. To również dobry pomysł na prezent dzięki możliwości zakupu bonów upominkowych.

Koszt 30-minutowego lotu na symulatorze Airbusa A320 to 209 zł, na symulatorze Boeinga 737 MAX - 299 zł.

Jeśli to nie wystarczy, firma oferuje również specjalne kursy dla tych, którzy boją się latać. Pokażą ci przez dwa dni i wyjaśnią, dlaczego loty są bezpieczne.

Firma prowadzi szkolenia dla osób chcących zostać stewardami. Podczas trzydniowego kursu można dowiedzieć się, jak poprawnie napisać CV, jak może wyglądać rekrutacja do linii lotniczej oraz zapoznać się ze słownictwem lotniczym.

Ponadto firma organizuje szkolenia dla stewardów klasy biznes. Są to kursy lotnictwa biznesowego. Są one przeznaczone dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub planują przestawić się z lotów komercyjnych na biznesowe.

Tutaj możesz zarezerwować lot lub kupić bon podarunkowy.


Podobne wiadomości: