Lepkie złoto: cena nieszczepionego nasienia gwałtownie wzrosła

1 grudnia 2022 14:22
Lepkie złoto: cena nieszczepionego nasienia gwałtownie wzrosła фото

Cena nieszczepionych plemników wzrosła o 21 000%. „To jest nowe białe złoto. Zapomnij o bitcoinie, prawdziwe pieniądze są w nieszczepionej spermie” – powiedział Sam Yankwell, klient jednego z banków nasienia.

Ciekawe informacje publikuje serwis Sodomsun.com.

„Planujemy zaoferować nieszczepionym dawcom zachętę do regularnego zgłaszania się. Jesteśmy zdeterminowani, aby opracować plan pielęgnowania następnego pokolenia za pomocą nasion.

W tej samej publikacji, powołując się na słowa niejakiej Natalie de La Fontaine, piszą, że ogromnie wzrosło zapotrzebowanie na certyfikowane nieszczepione mleko matki.

„Mądre matki nie karmią swoich dzieci mlekiem po zastrzyku. Co może być bardziej obrzydliwego niż sytuacja, gdy matce wstrzykuje się truciznę prosto z jej własnej piersi do buzi noworodka?! mówi Natalia.

Pomimo tego, że serwisy informacyjne piszą o wzroście cen nieszczepionej spermy i mleka matki, informacja ta jest fałszywa.

Witryna sodom.sun jest publikacją fałszywych wiadomości, wystarczy spojrzeć na ich stronę „About”.

„Staramy się być najlepsi wśród najnowszych satyrycznych serwisów informacyjnych na świecie! Jeśli coś na naszej stronie jest dla Ciebie niejasne, prosimy o powstrzymanie się od przekleństw i wyzwisk. Na przykład nie musisz nazywać naszych autorów „dziennikarzami” – to wykracza poza wszystkie granice przyzwoitości” – czytamy w opisie strony.


Podobne wiadomości: