Labirynt Strachu z bezpłatnym wejściem w Warszawie do 27 listopada

21 listopada 2022 18:36
Labirynt Strachu z bezpłatnym wejściem w Warszawie do 27 listopada фото

Halloween już za nami, ale przerażająca rozrywka wciąż jest dostępna dla mieszkańców Warszawy. Jednym z nich jest labirynt strachu Czarny Labirynt: jest otwarty w stolicy od ponad tygodnia, a wstęp jest bezpłatny - w grupach po cztery (ale osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie opiekunów ). Pokazujemy labirynt i opowiadamy o nim bardziej szczegółowo.

Labirynt znajduje się w Galerii Północnej (ul. Światowida, 17), na parterze, obok salonu Reserved. Będzie dostępny do końca tego tygodnia - do 27 listopada. Godziny otwarcia: pon.-pt. - od 15:00 do 21:00, sob.-niedz. - od 12:00 do 21:00.

Nowa rozrywka jest popularna. Ponury labirynt ma 50 metrów długości i 11 sekretnych pomieszczeń. Jest inspirowany kultowymi horrorami. Ze względu na silne emocje, jakie wywołuje labirynt, osoby chcące przez niego przejść podpisują przed wizytą specjalny dokument.

Pokonanie labiryntu zajmuje cztery minuty. Wewnątrz można natknąć się na celę więzienną z więźniem, mroczne muzeum, pajęczą grotę, a także dostać się do ciasnego korytarza (do którego wejście prowadzi przez trumnę „pełną strasznych dźwięków”) lub do sali operacyjnej z lekarz psychopatyczny. Autorzy „Czarnego labiryntu” nie zapomnieli o wizerunku przerażającego dziecka – pojawia się w nawiedzonym pokoju.

Na planie pracują aktorzy w obrazach potworów i operatorzy, dbając o to, by zaplanowane efekty pojawiły się w odpowiednim momencie. Podkreśla się, że samo bieganie po labiryncie nie zadziała – każdy pokój opóźnia na chwilę gościa, proponuje rozwiązanie jakiejś zagadki, „tym samym zwiększając strach”.

Odwiedzanie „Czarnego Labiryntu” nie jest zalecane osobom z padaczką, klaustrofobią, lękiem przed pająkami, lękiem przed ciemnością, chorobami układu krążenia, kobietom w ciąży.


Podobne wiadomości: