Otwarcie sklepu Harry Potter w centrum Warszawy: miotły, różdżki, kapelusze, kociołki i mikstury

21 października 2022 12:17
Otwarcie sklepu Harry Potter w centrum Warszawy: miotły, różdżki, kapelusze, kociołki i mikstury фото

Sklepik magiczny, klimatyczny sklep nawiązujący do uniwersum Harry'ego Pottera, otworzył się w centrum Warszawy, przy ulicy Chmelnej. Jest wypełniony różnorodnymi magicznymi przedmiotami - miotłami, różdżkami, kapeluszami, kociołkami i miksturami.

Wchodząc do sklepu od razu czuć przyjemny zapach kadzidła, słychać muzykę z filmów o chłopcu, który przeżył, a pod sufitem zwraca uwagę miotła – oczywiście to Nimbus 2000. Na ścianie z tyłu na ladzie sprzedawcy pojawiła się informacja, że ​​Harry Potter jest poszukiwany przez Ministerstwo Magii. Półki sięgają sufitu i są oświetlone, dzięki czemu każdy produkt na nich jest dobrze widoczny.

W „Sklepiku magicznym” znaleźć można zeszyty z różnymi okładkami – z herbem Hogwartu, Mapą Huncwotów, Bookley itd. – a także breloczki, kubki (zwykłe lub zmieniające się pod wpływem ciepła), plakaty, skarpetki, czapki, peleryny-niewidki i inne ubrania, magiczne różdżki, puzzle, lampy, zestawy do herbaty z bojlerami i nie tylko. Nawiasem mówiąc, kupując różdżkę, będziesz musiał podpisać zaświadczenie o zakazie używania zaklęć niedozwolonych.

Ponadto w sklepie sprzedawane są słodycze, z których najpopularniejsze to ropuchy czekoladowe, w których opakowaniach kupujący znajdzie karty kolekcjonerskie z czarownikami oraz słodycze Bertie Botts we wszystkich smakach.

Sklepik magiczny mieści się przy ul. Chmielna, 6/7, czynna codziennie od 10:00 do 20:00. Właściciel sklepu powiedział, że planuje wkrótce otworzyć w stolicy kawiarnię, inspirowaną historią Harry'ego Pottera. Data jest wciąż nieznana.


Podobne wiadomości: