Prezentowana kaseta Bluetooth do „zmartwychwstania” starych magnetofonów

12 października 2022 13:20
Prezentowana kaseta Bluetooth do „zmartwychwstania” starych magnetofonów фото

Czy kiedykolwiek marzyłeś o słuchaniu playlisty ze Spotify na starym magnetofonie z lat 90.? Chińczycy cię usłyszeli i wprowadzili kasetę Bluetooth.

Chińscy programiści wymyślili, jak dać drugie życie starym radioodbiornikom i odtwarzaczom. Wprowadzili kasetę Bluetooth o nazwie It's Real.

Jakie są cechy

Kaseta ma wbudowany moduł Bluetooth w wersji 5.0. Gadżet łączy się ze smartfonem jak bezprzewodowe słuchawki. Następnie kasetę należy włożyć do magnetofonu lub odtwarzacza. Model i rok wydania odtwarzacza nie mają znaczenia. Kaseta będzie przesyłać muzykę do dowolnego urządzenia.

kaseta Bluetooth

Gadżet wykonany w klasycznym stylu retro z przezroczystym etui. Możesz obserwować, jak bębny będą się obracać podczas odtwarzania multimediów. Tylko taśmy nie trzeba już przewijać i skręcać ołówkiem.

Do ładowania bezpośrednio w kasecie dostępny jest port Type-C. Jedno ładowanie zapewni do 8 godzin ciągłego odtwarzania. Teraz możesz słuchać muzyki z dowolnej aplikacji lub oglądać filmy, podłączając się do ulubionego magnetofonu vintage.

Cena i dostępność

Producent nie odtajnił jeszcze kosztów kasety It’s Real. Kickstarter uruchomił zbiórkę pieniędzy na rozwój projektu. Jeśli uda nam się zebrać niezbędne pieniądze, pierwsze dostawy gadżetu rozpoczną się w pierwszej połowie 2023 roku.


Podobne wiadomości: