Graczom spodobał się duży tyłek głównego bohatera GTA 6

21 września 2022 10:27
Graczom spodobał się duży tyłek głównego bohatera GTA 6 фото

W nowym przecieku na temat najbardziej oczekiwanej gry generacji GTA 6 rozpoznali głównego bohatera, a także cechy otwartego świata.

W sieci pojawił się świeży przeciek na temat Grand Theft Auto 6 od jednego z deweloperów. Powiedział, że pracuje dla Rockstar Games od wielu lat i dla emocji postanowił ujawnić szczegóły długo oczekiwanej akcji, bo za ten czyn może zostać poważnie ukarany, a nawet zwolniony. Według niego, GTA VI będzie mieć dwóch głównych bohaterów: Amerykanina o włoskich korzeniach, a także dziewczynę z Kuby, która jako nastolatka przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Wygląd główna bohaterka otrzymała od aktorki Bianca A. Santos, której rodzice pochodzą z Kuby i Brazylii. Znana jest z seriali telewizyjnych The Simple Girl i The Fosters, a także z filmu Ouija: The Devil's Board. Bohaterka GTA 6 ma czarne włosy. Ma poniżej 170 cm wzrostu. Nie jest zaprzyjaźniona z prawem i zachowuje się bardzo źle.

Bianca A. Santos
W GTA 6 gracze znów będą mogli zmieniać wygląd postaci. Główny bohater może zmienić długość włosów i fryzurę. Jednocześnie w przypadku niektórych fryzur dozwolona będzie zmiana szczegółów, na przykład, w którym kierunku zwisają poszczególne pasma lub warkocze. W GTA 6, podobnie jak w Red Dead Redemption 2, bohaterom zaczną rosnąć włosy w czasie rzeczywistym. Oprócz regularnych fryzur główny bohater i bohater GTA VI będzie musiał wziąć prysznic. Facet może również ogolić lub zapuścić brodę. Ludzie na ulicy będą reagować na postacie w zależności od tego, jak są ubrane, czy są czyste, jakie mają fryzury i tak dalej. Reakcje mogą się różnić w różnych obszarach otwartego świata.

Statystyki postaci powrócą również w Grand Theft Auto 6. Gracze będą mogli pompować wytrzymałość, siłę, posługiwanie się bronią i umiejętności walki. W przypadku tych ostatnich musisz uprawiać boks lub judo. Jeśli nie uprawiasz sportu i dużo jesz, główny bohater i bohater mogą przytyć, na co zareagują również NPC.

Jeśli chodzi o ubrania dla bohaterów GTA 6, opcje personalizacji również zostaną rozszerzone. Gracze będą mogli rozpinać koszule, podwijać rękawy i nogawki, rozpinać swetry i kurtki, zakładać i zdejmować kaptury. Ponadto dziewczyny i chłopak będą mieli swoje własne domy, w których gracze również otrzymają swobodę. Możesz zmienić podłogę, ściany, wystrój, oświetlenie. Możesz także kupić inne nieruchomości, ale tam personalizacja będzie bardzo ograniczona.

Najnowszy przeciek GTA 6 mówi też, że gra ukaże się pod koniec 2024 roku.


Podobne wiadomości: